Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ciekawa Strona możliwość zarobku


Pandiablo2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio przeglądałem demotywatory i wpadłem na pomysł znalezienia innych stron z demotami i wpadło mi w oko xxxxx

W systemie nagród napisane jest że można wygrać nagrody .

Sposób dość prosty na wygraną bo najwyżej oceniane demoty wygrywają .

Zapoznałem się dobrze z treścią i byłem ciekaw czy Adminxxxxx odpowie na kilka pytań .

Moja wiadomość:

 

Witam z tej strony użytkownik ogrzyk .

Mam pytanie co do Systemu nagród Waszego portalu .

Na jakiej zasadzie wypłacane są pieniądze , kiedy kończy się okres rozliczeniowy głosów za typy ?

Czy będą jakieś konkursy ?

 

 

 

Odpowiedź :

 

Witam ogrzyk .

Pieniądze wypłacane są przekazem pocztowym , przelewem na konto bankowe , Paypal , bądź MoneyBookers .

Okres punktowania demotów 1-31 każdego miesiąca .

Po tym czasie punkty się resetują i zaczyna się nowa rozgrywka (zresztą wszystko napisane w zakładce System Nagród)

Konkursy ?

Oczywiście zaczną się gdy zbierzemy określoną liczbę użytkowników .

Wszystko zależy jak często strona będzie odwiedzana i ilu użytkowników będzie liczył nasz serwis .

Na razie płacimy nagrody za 3 miejsca , w przyszłości planujemy płacić za wasze pomysły od 1-10 gdzie kwoty będą się zaczynać od 300 zł

Dodatkowo konkursy Do wygrania koszulki z nadrukiem wygranego demota , Kubki .

Chcemy nagradzać Was za wasze chęci i zapał robienia demotów .

Sami wybierzecie zwycięzców miesięcznych rozgrywek .

Administracja jedynie decyduje czy demot może trafić na stronę główną .

Polecam aktywnie brać udział w Systemie ponieważ do końca Grudnia musimy znaleźć Moderatora więc każdy ma szanse .

Zresztą wszystko zostanie opisane na FanPage na facebooku

 

Pozdrawiam

Admin

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...