Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][No-Premium][1.4.5][24/7]CraftMania z MonDay, skkyfy, i inni, poszukiwani KIDMODZI/ADMINI - PILNIE


MonDay22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg CraftMania

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Działki/Survival itd

strzalka.gifSloty: Nieograniczone

strzalka.gifIP: 91.234.217.5:25519

strzalka.gifPotwory: Na surowcowej

strzalka.gifZwierzęta: Na surowcowej i za działkami

strzalka.gifPvP: Na arenach i surowcowej

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: W budowie

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

admini.png

Poszukiwani ! ! !

 

pluginy.png

Dużo, trzeba zobaczyć jakie.

 

inf.png

Poszukiwani ADMINI !

VIP\'y tanie !

Niedługo drugi serwer !

 

reff

 

refff admini poszukiwani

 

Szukamy adminow i osob ktore kupia vipa

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg CraftMania

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Działki/Survival itd

strzalka.gifSloty: Nieograniczone

strzalka.gifIP: 91.234.217.5:25519

strzalka.gifPotwory: Na surowcowej

strzalka.gifZwierzęta: Na surowcowej i za działkami

strzalka.gifPvP: Na arenach i surowcowej

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: W budowie

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

admini.png

Poszukiwani ! ! !

 

pluginy.png

Dużo, trzeba zobaczyć jakie.

 

inf.png

Poszukiwani ADMINI !

VIP\'y tanie !

Niedługo drugi serwer !

 

reff

 

refff admini poszukiwani

 

Szukamy adminow i osob ktore kupia vipa

free exp uruchomiony na /warp surowce

 

ref

free exp uruchomiony na /warp surowce

 

ref

Siema ! Ty sie pytales na jednym serwie tym multihard i ja chce byc to adminem znaczy bede budowal fajne budyni tylko moj nick tam bedzie grzegorz990
Opublikowano

Witam! Chciałbym zostać administratorem/kid modem żeby pomagać tworzeniu serwera. Umiem dobrze budować i jestem ogarnięty w pluginach. Mój nick w Minecrafcie to : Hawken12

 

Pozdrawiam Hawken12 ;D

 

Kontakt : PW lub serwer wasz ;D

Opublikowano

YO.

+18L

Zbuduję co rozkażesz :)

- z pluginami nie będzie najmniejszego Broblemuu . :)

 

 

Najwyżej problem ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mogę pomóc w rozbudowywaniu serwera, ewentualnie pobawić się trochę z pluginami. Jeśli potrzebny będzie kontakt ze mną, piszcie na PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...