Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Zamiana ustawien championow na liniach - turnieje


SzukamMame

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzisz, tak grają na turniejach.

 

Jest albo ADC + SUP vs Solo Top

albo ADC + SUP vs ADC + SUP

 

1 opcja jest raczej w uniemożliwieniu farmieniu solo toperowi, który zawsze jest jakąś przeszkodą.

2 opcja coś taktycznego, ale przeważnie ciągle się zmieniają top z botem etc, jest to rozpracowane, takie ich taktyki.

Opublikowano

@up.

bo takie ustawienie jest słabe.

Najlepsze : solotop + tanky support

ad + supp

ap carry.

 

Daje to bardzo dużą przewagę nad enemy teamem

Opublikowano

graja tak zeby zaskoczyc przecwinika. 1 lvl w dupe u bruisera to jest troche i pozwala na zdominowanie lane

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.

Opublikowano

@up.

bo takie ustawienie jest słabe.

Najlepsze : solotop + tanky support

ad + supp

ap carry.

 

Daje to bardzo dużą przewagę nad enemy teamem

 

Wow, a skąd żeś panie wytrzasnął? Nikt tak nie gra. Obecna meta wygląda w taki sposób:

Solo toper - top

AP Carry - mid

Jungla

AD Carry + Support - bot

 

Na niektórych turniejach można było zobaczyć coś w tym stylu

 

Solo toper - bot

AP Carry - mid

Jungla

AD Carry + Support - top

 

Położenie zależało o ile się nie mylę od strony po której obie drużyny grały. Ustawiali się tak, aby ADC miał szybki dostęp do red buffa.

S29zdDNrMl9fX2V1bmVfX180NzlfX19ONV9fXzJfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNF9fXzJfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

nie ma sensu grać double topa, nawet jeśli zdominujesz linie to i tak będziesz ciągle gankowany (no chyba że wardy) lub będziesz stał pod wieżą jak idiota, a solo toper będzie miał 2 lvle przewagi (?)

Opublikowano

Teoretycznie na bocie powinno być 2, ze względu na dragona, ale jeżeli bot ma być trudny dla kogoś to się zmieniają, poza tym szybciej pushują linie co jest bez sensu, bo się nie wyfarmi.

<>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...