Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[OfficialPrezentacja][WolfCraft][Wszystko gotowe !][Klasy na serwerze!][Serwer PVP !][NO/WL !]


mateusz8090

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5b724ce4000af5554eaebd46.jpg WolfCraft [PVP]

 

informacje.png

 

strzalka.gif TYP: Serwer only pvp + eventy

strzalka.gif Sloty: 20

strzalka.gif IP: 78.88.147.69

strzalka.gif Potwory: Nie

strzalka.gif Zwierzęta: Nie

strzalka.gif PvP: Tak

strzalka.gif Premium: Nie

strzalka.gif Nether: Nie

strzalka.gif BialaLista: Nie

 

 

admini.png

[HeadAdmin]Mr_Kuniek , [Admin]KidzBlackPL , [budowniczy/Moderaotr]HoopDead

 

pluginy.png

Nie zdradzamy pluginów , ale pluginy serwera są specjalnie pod pvp.

 

inf.png

Świetne eventy na serwerze, Serwer został zrobiony około 3 dni temu , Mapa przeszła ostatnio zmiany , wiele zmian. Mapy jakie są to 1 wielka a także 1 mniejsza na której możemy znaleść zbroje diamentowa itd. Na serwerze ogar administracja , mapa także urozmaicona commandblockami , dodaliśmy także klasy , klasy jakie są to : wojownik , mag , łowca a także barbażyńca, a więc serdecznie zapraszamy !

HoopDead_eune_10_4_logo.png

Opublikowano

server do dupy.

moderator z eq prot 99 lata sobie po arenie i zabija graczy mieczem

sharpness 99

Opublikowano

Serwer jest super. Tylko chyba jest na razie OFF, ale mam nadzieję, że znów będzie On-line! Polecam!

 

Tylko mnie też denerwuje to, że moderatorzy latają po arenie i zabijają. Ale to przecież niby nie przeszkadza, mamy nieskończone eq dla naszej klasy ;P

Opublikowano

Serwer jest off , ponieważ kochany ,,Head Admin,, postanowił coś sobie ubzdurać i off serwer... , a co do eq enchant all, to był poprostu zwykły dzieciak . Choć także wątpie że serwer zostanie ,,Kiedykolwiek włączony -,-,, .

HoopDead_eune_10_4_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...