Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Serwer TekkitowaKraina[WL-ON][20Slotow][Dedyk][Mody]


hulk96x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-728041-0-77487400-1354280308.png

 

ip: s46.csrv.pl:15080

 

Witam chcialbym wam zapowiedziec moj serwer ktory wlasnie robie

;) Bedzie sie on nazywal TekkitowaKraina bedziemy z niego nagrywac rozne serie zwiazane z modami :)

Paczka modow to tekkit wiec jest na premium jak i na nopremium ja jej tutaj nie podaje bo nie widze w tym sensu jak napewno wszyscy maja tekkita

:) lub wiedza skad go pobrac.

 

Wymagania:

-15lat+

-Sprawny HeadSet

-Skype

 

Podania prosze pisac w odopwiedziach do tematu

;)

 

Wzor:

 

-Nick w MC:

-Imie:

-Wiek:

-Konto na YT:

-Ile widzow:

-Ile grasz w mc:

-Ile grasz na modach(tekkit);

-czy masz skype i sprawny headset:

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

serwer juz dziala ;)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

tak lub jakis inny kontakt ale najlepiej skype

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

-Nick w MC:MankindEnemy

-Imie:Konrad

-Wiek:17

-Konto na YT:ShuriBlades

-Ile widzow:Moje Youtuberskie przygody czyli mój pierwszy filmik (zwiastun) będzie dopiero jak wejde na server to zrobie reklame a potem serieee... Narazie widzów 0 :( ale znam wielu sławnych jutuberów np z Bremem i z Huskiem mam kontakt telefoniczny oraz skype więc jak zrobią reklamke to będe miał mniej więcej z 4000 tysięcy subskrybentów.

-Ile grasz w mc:Od samego początku

-Ile grasz na modach(tekkit);Już nie pamiętam od kiedy ale wiem że dlugooo

-czy masz skype i sprawny headset:Skype niestety nie posiadam i sprawnego headset'a też. wlasnie dzisiaj mi się słuchawki tzn lewa strona sluchawek odpadła ;//// ale za maksymalnie za tydzień będe nagrywać już filmiki z nowym sprawnym headset'em

 

 

Mam nadzieje że mnie przyjmiesz nawet jeśli nie mam skypa i sprawnego headset'a ale napisz mi na PW i daj GG to pogadamy za tydzień już bedzie mikro i wszystko :) i będzie seria w HD :P

Zamiast % daj buziaka ;w;

Opublikowano

-Nick w MC:MankindEnemy

-Imie:Konrad

-Wiek:17

-Konto na YT:ShuriBlades

-Ile widzow:Moje Youtuberskie przygody czyli mój pierwszy filmik (zwiastun) będzie dopiero jak wejde na server to zrobie reklame a potem serieee... Narazie widzów 0 :( ale znam wielu sławnych jutuberów np z Bremem i z Huskiem mam kontakt telefoniczny oraz skype więc jak zrobią reklamke to będe miał mniej więcej z 4000 tysięcy subskrybentów.

-Ile grasz w mc:Od samego początku

-Ile grasz na modach(tekkit);Już nie pamiętam od kiedy ale wiem że dlugooo

-czy masz skype i sprawny headset:Skype niestety nie posiadam i sprawnego headset'a też. wlasnie dzisiaj mi się słuchawki tzn lewa strona sluchawek odpadła ;//// ale za maksymalnie za tydzień będe nagrywać już filmiki z nowym sprawnym headset'em

 

 

Mam nadzieje że mnie przyjmiesz nawet jeśli nie mam skypa i sprawnego headset'a ale napisz mi na PW i daj GG to pogadamy za tydzień już bedzie mikro i wszystko :) i będzie seria w HD :P

 

No dobra jestes przyjety ale zalatw jak najszybciej micro i skype

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

-Nick w MC: Belvi

 

-Imie:Daniel

 

-Wiek:14

 

-Konto na YT:MrStanley901 ale zmieniam na MlodyGlosPL

 

-Ile widzow:80 na nowym 0

 

-Ile grasz w mc:od wersji na przeglądarke

 

-Ile grasz na modach(tekkit); około roczku

 

-czy masz skype i sprawny headset: Mam skype razeer171 headset tez;P

Opublikowano

-Nick w MC: Belvi

 

-Imie:Daniel

 

-Wiek:14

 

-Konto na YT:MrStanley901 ale zmieniam na MlodyGlosPL

 

-Ile widzow:80 na nowym 0

 

-Ile grasz w mc:od wersji na przeglądarke

 

-Ile grasz na modach(tekkit); około roczku

 

-czy masz skype i sprawny headset: Mam skype razeer171 headset tez;P

 

 

Przyjety dodaj mnie na skype obcy266

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

-Nick w MC: MrMagnus95

-Imie: Adrian

-Wiek: 17

-Konto na YT: MrMagnus32

-Ile widzow: aktualnie 12

-Ile grasz w mc: od alphy 1.2.2

-Ile grasz na modach(tekkit); ok 3 miechy

-czy masz skype i sprawny headset: tak

s4ElBud.png
Opublikowano

-Nick w MC: MrMagnus95

 

-Imie: Adrian

 

-Wiek: 17

 

-Konto na YT: MrMagnus32

 

-Ile widzow: aktualnie 12

 

-Ile grasz w mc: od alphy 1.2.2

 

-Ile grasz na modach(tekkit); ok 3 miechy

 

-czy masz skype i sprawny headset: tak

 

 

Dodany dodaj mnie na skype obcy266

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

-Nick w MC: CrosRoad95

 

 

-Imie: Sebastian

 

 

-Wiek: 15

 

 

-Konto na YT: nie mam i nie chce miec

 

 

-Ile widzow: 0

 

 

-Ile grasz w mc: od bety 1.7.2

 

 

-Ile grasz na modach(tekkit); od okolo 5 miesiecy

 

 

-czy masz skype i sprawny headset: tak

Masz jakis fajny server z modami ? masz malo graczy ? napisz domnie a zagram :D

Opublikowano

-Nick w MC: CrosRoad95

 

 

-Imie: Sebastian

 

 

-Wiek: 15

 

 

-Konto na YT: nie mam i nie chce miec

 

 

-Ile widzow: 0

 

 

-Ile grasz w mc: od bety 1.7.2

 

 

-Ile grasz na modach(tekkit); od okolo 5 miesiecy

 

 

-czy masz skype i sprawny headset: tak

 

Dodany

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

-Nick w MC: kotkowski

-Imie: Marcin

-Wiek: 13

-Konto na YT: Kotkowski3j

-Ile widzow: 22 jak pamiętam, dawno nic nie wrzucałem, ale mam zamiar wrócić

-Ile grasz w mc: od Beta 1.5

-Ile grasz na modach(tekkit); nie jestem pewien, ale dosyć długo

-czy masz skype i sprawny headset: Tak, jednak słuchawka mi się rozpada, więc pewnie niedługo się zepsuje :P

76561198044975849.png

Best Member

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

-Nick w MC: TheRadekXD

-Imie: Radek

-Wiek: 12 (Wiesz... spróbować można)

-Konto na YT: TheRadekXD to nick jednakże nie nagrywam bo narazie mi się nie chce ale może za jakiś czas znowu zaczne bo już kiedyś to robiłem.

-Ile widzow: 17

-Ile grasz w mc: Od beta 1.8.1

-Ile grasz na modach(tekkit); od kąd mam premium to już będzie z.. 2 lata

-czy masz skype i sprawny headset: Skype jest jednak mam małe broblemy z słuchawkami dlatego działam na głośnikach co prawda nie ma echa ale jak pogrzebie w szafie znajde jakieś sprawne słuchawki.

 

Tak wiem jestem dość młody ale liczą się chęci licze na pozytywne rozpatrzenie podania ale jeśli zostanie odrzucone to rzecz jasna zrozumiem...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...