Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ONLINE][NO-WL][NO-PREMIUM][Prawdziwa piłka nożna]Minecraft Football


CreeperMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Minecraft Football

 

 

 

informacje2.png

 

 

 

strzalka.gif TYP: FootBall

 

 

strzalka.gif Sloty: 20

 

 

strzalka.gif IP: s21.mineserv.eu:22685

 

 

strzalka.gif Potwory: Nie

 

 

strzalka.gif Zwierzęta: Nie

 

 

strzalka.gif PvP: Tak

 

 

strzalka.gif Premium: Nie

 

 

strzalka.gif Nether: Nie

 

 

strzalka.gif BialaLista: Nie

 

 

 

 

Administracja4.png

[Wlasciciel]MrCracKu

 

 

[Wlasciciel]playboyszubek

 

 

pluginy2.png

Tylko potrzebne i mod Sports :)

 

 

 

InformacjeDOT2.png

Szukamy administracjii i sponsora,serwer wystartować może w każdej chwili,tylko potrzeba sponsora.Serwer polega na tym że będą 4 konkurencje sportowe i będą organizowane różne turnieje np jak Euro 2012,Mundial itp

 

 

Podanie na Euro:

 

 

Nazwa:

 

 

Członkowie:

 

 

Przedział wiekowy:

 

Film :

 

 

 

 

Jak wgrać paczkę?

 

 

Po prostu instalujesz :>,gdy instalujesz ręcznie usuń swój .minecraft albo gdzieś przerzuć,i wgraj nasz i gotowe!

Paczka:

 

 

Instalka zawierała tą paczkę więc chyba nie potrzeba skanu.

 

Instalka:

 

 

Skan:

05014975477701607868.png

 

 

 

 

 

 

Powracamy po przerwie :>.

 

 

 

Dla moderatorów:Nie usuwajcie moich tematów albo chociaż odblokujcie tamte :>,zamknijcie ten jeśli stary będzię otwarty

Opublikowano

@Refresh Serwer warty uwagi,ale mało graczy,serwer upada.Zapraszam do grania, jeśli do 21 grudnia nie będzie chociaż 2-3 zapisów na EURO lub 10 osób,serwer upadnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...