Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak uzyskać tapety w jakości HD przy ładowaniu się gry


VirQu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , Tutorial dotyczy tego jak dodać obrazek w jakości np. HD. (1280x720)

Tutorial polega na edycji klienta i będzie on dość krótki.

  • 1. Pobieramy tapetę ( 1280x720 lub jakąkolwiek w HD) i edytujemy ją według swoich upodobań
  • 2. Edytujemy pliki

--- Część 1 ---

  • Pod jeden obrazek logowania ! Edytujemy pliki z rozszerzeniem .sub
  • klikamy ctrl +a i następnie kopiujemy tam ten kod
  • title subImage
    version 2.0
    image "background_loading_assassin.jpg"
    left 0
    top 0
    right 1280
    bottom 720
    


  • Objaśnienie :

image "nazwa.rozszerzenie" <--- odpowiada za nasz obrazek. Dajemy tutaj tylko nazwę naszego obrazu.

pamiętajcie aby dokładnie nazwać zdjęcie i w każdym pliku nazwe zdjęcia wpisać oraz dodać do wpisu , ew zamienić jakiś jeden i reszte usunąć.

 

right < ---- Szerokość naszego obrazka.

bottom <------ Wysokość naszego obrazka

  • Następnie usuwamy z folderu uiloading , wszystkie pliki z rozszerzeniem .jpg oprócz obrazka

background_loading_assassin.jpg < -- będzie to nasz obrazek

te samą czynność robimy w .xml rozpakowanego Uiloading

  • Jeżeli pliki ( sub oraz jpg ) mamy zedytowane , pakujemy i bierzemy się za root.

  • < --- Root --- >
  • szukamy pliku introloading.py

  • CTRL + F : SEARCH : self.loadingImage.SetScale(wndMgr.GetScreenWidth()

Zamieniamy self.loadingImage.SetScale(wndMgr.GetScreenWidth()/800.0, wndMgr.GetScreenHeight()/600.0)

na self.loadingImage.SetScale(wndMgr.GetScreenWidth()/1280.0, wndMgr.GetScreenHeight()/720.0)

  • Dzięki temu pozbyliśmy się tamtego czarnego paska czy tam czego.

Mam nadzieje że do czegoś się przyda , bez wiekszego kombinowania.

  • Wiem że jest loading0 itd. Lecz to jest raczej łatwiejszy sposób dla tych co siędzą jeszcze na starszych rootach , etc.

Efekt : ( schowany w spoilerze )

 

1354302887-U781175.jpg

 

1354226485-U781175.jpg

1377774857-U369478.png


Opublikowano

Wreszcie ;), kiedyś też tak robiłem, ale nie udało mi się bo nie zmieniłem linijki w root tylko w samym locale.

Wszystkie poradniki w "O mnie" i na moim profilu YouTube.


51dd70965ae71.png


!!!HIT!!! -- Pełno klientów na DT nawet na najstarszym kompie bez zamuły!


!!!HIT!!! -- Nowa modyfikacja do Metina FastKill


World of Metin2


Opublikowano

A to sie dzieje z każdą tapetą czy do tego muszą byś jakieś specjalne. Jeżeli z każdą to możesz mi pokazać efekty przed dodaniem jakości hd ? bo chce porównać ile to zmieniło, Jak możesz to pokaż na tej tapecie z dołu te (Dziewczyna na niebieskim tle)

Opublikowano

@up na dużym monitorze np 19-22" widać różnicę jak Ci się pixele nie rozciągają... Przydatne leci Lajk :P

//Zakaz umieszczanie reflinków w sygnie

SsKoRpIoN

Opublikowano

Nie rozumiem. Nazwa tematu mówi o jakości HD, a zawartość o zmianie rozdzielczości. No ale czego nie robi się dla reklamy... Btw, grafika lekko razi w oczy.

O reklamie to sam chyba raczej najwięcej wiesz. ...

Jak wiedziałeś trzeba było tuta zrobić.

1377774857-U369478.png


Opublikowano

O reklamie to sam chyba raczej najwięcej wiesz. ...

Jak wiedziałeś trzeba było tuta zrobić.

Konto to nic osobistego, może z niego korzystać każdy członek teamu ;) Nie mówię, że tego nie wiedziałem. Jak ktoś umie zrobić np; 2 królestwa, to nie leci z tym od razu na forum publiczne. Forum to forum, ale nie trzeba się z każdym dzielić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...