Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Z grafiką w Red Orchestra 2: Heroses of Stalingrad


promaster999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mój kolega ma problem z grą Red Orchestra 2: Heroses of Stalingrad gdy wchodzi do gry ma jakąś dziwną grafikę tutaj zapodaje screeny:

 

grafika: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=110761552

 

Ustawienia gra:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=110762672&insideModal=1

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=110762527&insideModal=1

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=110762633&insideModal=1

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=110762600&insideModal=1

 

Ustawienia urządzenia sterujące: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=110762572&insideModal=1

 

Dodam że kolega ma tą grę na steam.

 

Może ktoś wie jak temu zaradzić?

bOPgQ4H.jpg


 

Opublikowano

Puste pola w opcjach, hmm, dziwne to trochę.

Najpierw niech zaktualizuje sterowniki do karty graficznej i DirectX.

Robił już reinstall gry? Jak nie to niech spróbuje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...