Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przegrzewanie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Od pewnego czasu zaczeła mi sie strasznie przegrzewać płyta główna , dokupiłem 2 wentylatory na tył i przód ,ale to tyle dało jakbym ich nie miał ;] Kompa czyściłem :D co go może boleć? xD

W stresie sięga temp. płyty głównej do 80C i komp sie resetuje ;D:P

BADZIK ;D

 

 

NIE CZITUJ NA POLAND

 

 

 

MPCforum.pl - Cheaty do gier Online

 

"1. Ta pamiec ram bedzie na płycie czy czy co jak ją dostane???" <---- HAhAhahHA xD

nero.jpg

mozilla.jpg

d033441ba9246e5d.gif

15221.gif

 

Nauka latania śmigłowcami:

|||||||||| - 100%

 

27118.jpg

Opublikowano

A amsz zalozony wentylator na chpsecie ? jesli masz to go przeczysc :P i pamietaj zeby wiatrak z tylu obudowy wydmuchiwal powietrze a z przodu wdmuchiwal do obudowy :P

 

@DOWN

 

Bo ja wiem czy 80 stopni to masakra :P moj ma 50 - 60 przy normalnej pracy

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

1: Chodzi o chipset tak?Więc jeśli tak to: sprawdź czy masz wogóle na nim radiator.

2: Jeżeli radiator już jest ściąg go i nałuż nową pastę termoprzewodzącą.

3: Jeżeli jest bez wiatraka( częste) to dołuż go.

4: Kręciłeś coś?

P.S 80C to masakra jak na chipset;O moj osiąga max 30C.(bez wentylatora na radiatorze)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

dobra dzięki ;d wyrybane na kompa :P wyleci przez okno od razu się schłodzi ;]

BADZIK ;D

 

 

NIE CZITUJ NA POLAND

 

 

 

MPCforum.pl - Cheaty do gier Online

 

"1. Ta pamiec ram bedzie na płycie czy czy co jak ją dostane???" <---- HAhAhahHA xD

nero.jpg

mozilla.jpg

d033441ba9246e5d.gif

15221.gif

 

Nauka latania śmigłowcami:

|||||||||| - 100%

 

27118.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...