Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] 50% zniżki imion przywoływaczy


FigerBash

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdy w połowie grudnia pojawi się patch do wersji 1.73 (prawdopodobnie nastąpi to nie wcześniej niż 11 grudnia), zamierzamy przeprowadzić inwentaryzację nieaktywnych kont, a następnie udostępnić nazwy tych kont naszym graczom. By ułatwić wam wybór nowej nazwy przywoływacza, zamierzamy także przeprowadzić promocję na zmianę nazwy przywoływacza, która będzie 50% tańsza.

 

Mówiąc ?nieaktywne konto? mamy na myśli dowolne konto poniżej 6 poziomu, którego posiadacz nie uczestniczył w żadnej grze od 1 stycznia 2012. By zachować jedną z tych nazw, musisz zalogować się oraz rozegrać przynajmniej jedną grę przed godziną 08.59 w poniedziałek, 10 grudnia. Jeśli się spóźnisz, nie martw się ? twoje konto nadal będzie aktywne, jednakże przy następnym logowaniu zostaniesz poproszony/a o wybranie nowej nazwy przywoływacza. Tylko posiadacze nieaktywnych kont są zagrożeni utratą nazwy przywoływacza.

 

Od momentu udostępnienia patcha do wersji 1.73 aż do 26 grudnia zmiana nazwy przywoływacza kosztować będzie 650 RP, zamiast zwyczajowej ceny 1300 RP. Może w ramach przygotowań do trzeciego sezonu warto zmienić nazwę przywoływacza na taką, która obwieszcza pozostałym graczom twoją wyższość?

 

SummonerNameChange_Banner.jpg

 

Źródło strona LoL'a

15ygnz9.jpg

Purp&Yellow

Opublikowano

A idź wpizdu z tym riotem, za droga wczesniej byla zmiana nicku, a ja wykminilem sobie nowy, ale juz smurfa z takim nickiem zrobilem tak dla funu (czasami tam gram) więc teraz to raczej nie skorzystam. Jesli nie zalozylbym tamtego konta to moze bym skorzystal z promocji ;) Like za info

Gość Menesterowy
Opublikowano

Już lepiej założyć konto z tym samym nickiem na drugim serwerze i się na niego przenieść, darmowa zmiana nicku, lekko odczuwalna zmiana atmosfery...

Opublikowano

W moim przypadku raczej bym nie zmieniał konta. 7 stron ze specjalistycznymi runami, niewielu champinów nieodblokowanych + na to wszystko kilkanaście skórek. Btw, w sumie dlaczego takie informacje trafiają na MPC? Nawet jeśli ktoś nie ma dostępu do Clienta LoLa to i tak raczej użyje ich strony głównej.

Opublikowano

Wg.mnie ,to zmiana nazwy konta to jest tylko strata kasy.To jest tylko nazwa ,za tą kase da sie kupić kilka skinów lub strony z run.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...