Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival Frakcji (PVP)(OGROMNA MAPA)(SOJUSZE)(WOJNY)


soloman981

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam wszystkich na nowy serwer survival frakcji

 

DEDYK 24/7

 

IP:ts.epicpwn.pl

lub

IP: 91.121.255.28

 

Sloty: 50

 

 

Mapa: 5000x5000 Zrobiona przez nas

Typ serwera: Survival Frakcji bez dodatkowych sklepów i innych pierdół

Premium?: NonPremium!

Whitelist?: Nie!

Admini: To nie dzieci które mają 12 lat aby być adminem wymagany jest wiek 18lat

 

ZAINSTALOWANY ANTY CHEAT ORAZ ANTY XRAY

 

Obrazek Mapy

15wl30w.png

Poszukujemy osób obeznanych w prowadzeniu serwera do moderacji i administracji i pamiętajcie że każda propozycja od gracza co do zmian będzie brana na poważnie

 

Umożliwiliśmy Kupno VIP'a

kosztuje 9 zl przelewem lub 12 zl smsem

 

który posiada

-Komendy

sethome , home , tpa

-Rezerwacje slota

-Kolorowy nick + dopisek VIP

-/kit vip co 24 godziny

który zawiera

 

- złoto 10 sztuk

- żelazo 10 sztuk

- diament 2 sztuki

- jabłka 10 sztuk

- skore 10 sztuk

- ciasto 1 sztukę

 

 

LINK DO FILMU ZROBIONEGO PRZEZ GRACZA http://www.youtube.c...vQ&feature=plcp

Opublikowano

Zapraszam Na Serwer : >

[+18]

 

http://marekjoe.xaa.pl/Minecraft/Diamonds/index.php?add=SkyTek

 

Opublikowano

Witam serdeczne otoz mam kilka do was spraw

1. Chciabym zostac adminem wiek 17 lat

2.wiem jak rozreklamowac serwer

3. W przyszlosci mam nadzieje ze to dedyk i wiecej slotow

4.THX za wysluchanie

KONTAKT

5.Moj skype zubron.company

6.YouTube Zubron1comapny [ wiem ze jest u blad ale zle napisalem nick przy rejestracji] :(

Opublikowano

Witam serdeczne otoz mam kilka do was spraw

1. Chciabym zostac adminem wiek 17 lat

2.wiem jak rozreklamowac serwer

3. W przyszlosci mam nadzieje ze to dedyk i wiecej slotow

4.THX za wysluchanie

KONTAKT

5.Moj skype zubron.company

6.YouTube Zubron1comapny

Opublikowano

A nie interesowało by Was zrobienie serwera pvp ?, jbc kontakt ze mną ts3: ts.prostorm.net // skype: piranessi1.

Znam się na robieniu serwerów jbc. ^^

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

co masz na mysli przez serwer pvp? bo pvp to inaczej player vs player co tak naprawde tyczy prawie kazdego serwera

chodzi mu o to że np survival games lub łucznicy lub drużyna vs drużyna jak na aliquam czy jakoś tak

Ps wbiłem na twego ts3 gdzie teraz

Opublikowano

Tiaa rzucają się jak na mięso mają eq i zabijają gości bez ? to Chyba nie jest normalne , że nie dają się rozwijać graczom , którzy dopiero co weszli na serwer...

Opublikowano

Serwer działa od godziny (chyba) może troszkę dłużej. Niemożliwym jest żeby na ciebie się kilka osób rzuciło bo na spawnie nikogo praktycznie nie ma.

Opublikowano

Server z dnia na dzień coraz lepszy, - Zapraszam dużo się dzieje.

52718291273710441791.jpg

Opublikowano

Umożliwiliśmy Kupno VIP'a

kosztuje 9 zl przelewem lub 12 zl smsem

 

który posiada

-Komendy

sethome , home , tpa

-Rezerwacje slota

-Kolorowy nick + dopisek VIP

-/kit vip co 24 godziny

który zawiera

 

- złoto 10 sztuk

- żelazo 10 sztuk

- diament 2 sztuki

- jabłka 10 sztuk

- skore 10 sztuk

- ciasto 1 sztukę

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...