Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Combat Arms NA - Czarny piątek / Będzie na EU ?


Rasowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czytając stronkę CA NA zainteresował mnie ten event :D .

http://combatarms.nexon.net/News/View.aspx?boardNo=101&contentNo=00FUy

Tyle rzeczy na przecenie za NX jak i za GP + Kalike Case o.O / Myst - Infinity .

Noi ACR i K2 na perma na 70 K GP + Max = 80 K GP , / Rocco = 100K GP . itd ,

Sądzicie ,że NEXON wprowadzi to na EU ? .

1377774857-U369478.png


Opublikowano

Ahh fajno by było bo bym kupił speca na permament i jeszcze kilka broni za mniejszą cenę no i coś za gp też bym kupił na perma ale w eu zapomnijmy o takim czymś i nie róbmy smaka;)

Opublikowano

Szkoda :( . Taki event . <3

Ale mam nadzieje ,że wkońcu coś podobnego

na EU się trafi :D . I perm za GP niedługo też będzie <3

Co sądzicie ? ;x

1377774857-U369478.png


Opublikowano

Na - Niebo

Eu - Syf etc. ;)

Różnice są ogromne między obydwoma serwerami, niestety ale wporwadzenie jednego do 2 jest praktycznie nie możliwe przez nexona . Powód : za dużo mają skurwysyństwa we krwi.

1358504244-U713459.png

Opublikowano

Nie będzie u nas takich eventów bo NA jest bardziej fun a Eu hard jakby takie coś było na EU to Nexon miałby duże straty więc dlatego nie ma u nas takich eventów i nie będzie.

sygnauf.png



by Valky


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...