Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Zablokowane konto, chociaz nie grałem na hakach.


sasanek102

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak jak w tytule. Na swoją obronę mam filmiki z farpsa i ss'y z gry.

Mój problem polega na tym, że nie wiem gdzie mogę wysłać moje dowody i odwołać się od tiketa.

 

 

Z góry dzięki :)

Opublikowano

jakie masz dowody ? Masz nagrane jak grasz za kazdym razem, co robisz za kazdym razem z kontem ? jesli nie to juz po koncie ;)

 

#nie ten dzial !!

Validating | Members | WarRock Helper | Pro User | Postmaker | MPC WarRock Team|

 

Opublikowano

Powiedz mi jakim cudem zebrałeś dowody na to, że nie grałeś na hackach? Każdą minute gry nagrywałeś frapsem? Nawet jeśli tak jest to raczej nie będzie im się tego chciało oglądać no chyba, że masz mały lvl. Napisz do nich ticketa mogą sprawdzić w logach czy używałeś hacków . Jeżeli nie używałeś to faktycznie istnieje szansa, że dostaneisz unbana

Opublikowano

Jeżeli nie używałeś hack'ów to:

 

- Używanie WarBot'a.

- Używanie Game Boostera.

- Wyzywanie.

- Nadmierne bugi.

 

Napisz do nich ticket'a, jeżeli nie robiłeś podanych rzeczy wyżej, wtedy możesz liczyć na nagrodę, np. premka na 30 dni, lub cuś.

 

Tutaj TuT jak napisać Ticketa:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/641461-tut-jak-napisac-ticketa-nexon/

Opublikowano

Jeżeli nie używałeś hack'ów to:

 

- Używanie WarBot'a.

- Używanie Game Boostera.

- Wyzywanie.

- Nadmierne bugi.

 

Napisz do nich ticket'a, jeżeli nie robiłeś podanych rzeczy wyżej, wtedy możesz liczyć na nagrodę, np. premka na 30 dni, lub cuś.

 

Tutaj TuT jak napisać Ticketa:

 

http://www.mpcforum....-ticketa-nexon/

Mała poprawka... WarBot to jest cheat, który sam gra za Ciebie, dokładnie Bot, więc to się zalicza do "hacków"

 

@top

Skoro nie używałeś cheatów a dostałeś bana to najprościej będzie jeżeli napiszesz ticketa do supportu z prośbą o odbanowanie konta.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...