Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MC4U [SkyBlock][300 slot][ZERO LAGÓW][AUTORSKIE PLUGINY] [START 1 GRUDNIA !]


cs-wtf_piterka

MC4u SkyBlock  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze?

    • Tak
      3
    • Nie
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[quote name=Shido ^^' timestamp='1354118536' post='5684587]

Pierwszy hehe :D

Jeśli chodzi o serwer to wbiję .

Mam pytanie czy wyspa będzie jakaś unikalna? nie tak jak zawsze.

 

Możemy zrobić unikalną wyspę, jednak musiałbym dostać projekt xD

Jeżeli jesteś w stanie wykonać projekt takiej wyspy - pisz na PW :D

Oczywiście zostaniesz wynagrodzony.

Opublikowano

Możemy zrobić unikalną wyspę, jednak musiałbym dostać projekt xD

Jeżeli jesteś w stanie wykonać projekt takiej wyspy - pisz na PW :D

Oczywiście zostaniesz wynagrodzony.

 

 

Mogę zrobić jakiś projekt chociaż w budowaniu to nie jestem* za dobry :D

Opublikowano

Jeżeli chodzi o tą wyspe to zrobiłem jakąś :D

ss:

20121128203144.png

 

20121128203154.png

 

20121128203217.png

 

A jeśli chodzi o skrzynie to sami wybierzcie co ma się znaleść, od razu mówię że piasek jest pod dirtem.

Piterka jak chcesz save to napisz na gg 45359261 (jak coś to wyspę możecie zmienić ),

Opublikowano

Ooo piterka witam :) mam pytanie widzę że zrobiłeś skyblock ale mam pytanie co z tym JAILEM ? Przy dobrej maszynie to bedize super a mapa to chwila :)

Bania u cygana bania u cygana hej bania u cygana do ranaaaa bania u cygana hej

Opublikowano

Jakie pluginy masz na myśli? Będą wgrane dodatkowe receptury, anty PvP logout, spolszczone i ulepszone SkyBlock Co-OP i ...

Co chcecie jeszcze ? :D

 

Okey a jeśli chodzi o Co-OP to jak będzie ulepszone ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...