Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Jak używać ostrzał moździerzowy?


niemateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak użyć mortaira, proszę o wyjaśnienie.

E8400 E0 @4,2GHz 1,4V Co Scythe Mugen II

4x2GB DDR2 Hyperx Black Edition @1240mhz -- Gigabyte EP45-UD3R

Saphire HD7770 1GB @1400mhz AccereloExtreme

OCZ VERTEX 2 128GB i 750GB WD Black 64mb

Tagan 600W -- Silentum PC Gladius 800 FAKE

Opublikowano

celujesz chyba 133 metry zasięgu trzymasz i strzelasz . Pamiętaj by celować w miejsca gdzie jest więcej ludzi w tedy będzie bardziej efektywnie , mój rekord to 6 kili 1 mortarem ;)

Opublikowano

Raz mi się udało wystrzelić... Teraz mam wiekszy problem z zawieszaniem sie gry..

E8400 E0 @4,2GHz 1,4V Co Scythe Mugen II

4x2GB DDR2 Hyperx Black Edition @1240mhz -- Gigabyte EP45-UD3R

Saphire HD7770 1GB @1400mhz AccereloExtreme

OCZ VERTEX 2 128GB i 750GB WD Black 64mb

Tagan 600W -- Silentum PC Gladius 800 FAKE

Opublikowano

zyebany ten mortair jest, drugi raz mi sie udało a teraz nieda sie.. wogóle w tej grze bugi są n. ostatnio wpadłem w biegu na mine claymore a mam przed nia ochrone na maxa zrobiona...

E8400 E0 @4,2GHz 1,4V Co Scythe Mugen II

4x2GB DDR2 Hyperx Black Edition @1240mhz -- Gigabyte EP45-UD3R

Saphire HD7770 1GB @1400mhz AccereloExtreme

OCZ VERTEX 2 128GB i 750GB WD Black 64mb

Tagan 600W -- Silentum PC Gladius 800 FAKE

Opublikowano

Powiem tak ja mam 25lvl snajperem i mam mortara itp na maxa i nie zgodzę sie z wami że on jest zjebany , on jest bardzo dobry tylko trzeba umieć korzystać z niego .Gdy widzę garstke ludzi na dachu zawsze pośle tam mortara nawet jak widzę 2 osoby .@up też mam odporność na cleymory na maxa i mnie zabijają ale pech 1 des w tą czy w tą

 

 

 

 

Możecie zobaczyć w moich statystykach że na 401 rund zabiłem z niego 450+ osób więc jest skuteczny

Opublikowano

Bo wy amatorzy nie macie pojęcia o tym jaki kiedyś był Mortar, zobaczcie sobie filmiki na YT, przed znerfieniem jak mogłeś sobie jednym mortarem całą drużynę wroga zdjąć, po 100 zabójstw wciągu tury...

 

Dopiero po znerfieniu przestał być taki popularny i mocny, ale nadal można nim ładnie pozdejmować

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...