Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ][300 SLOTÓW][MASZYNA 32GB][NOWE DROPY][SPOLSZCZONE KOMENDY][NOWY CRAFTING] -- Iron-Craft -- Reaktywacja serwera o którym marzysz!


Iron-Craft.PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Iron_(Block).png263342logoiro.pngIron_(Block).png

 

de2zjo.gif LOSOWANIE RANGI VIP POD TEMATEM! SZCZEGÓŁY NA DOLE TEMATU!

====================================================================

Marzyłeś kiedyś o serwerze wolnym od cziterów, bugów?

O serwerów?

Ten serwer jest właśnie dla Ciebie!

 

21357252915162551764.png

 

 

de2zjo.gif Adres IP : Podamy w sobotę

de2zjo.gif Typ : Survival

de2zjo.gif Ilość slotów : 300

de2zjo.gif Premium : Niewymagane

de2zjo.gif Moby : Tak

de2zjo.gif PvP : Tak

de2zjo.gif White-List : Nie

de2zjo.gif Status : Wkrótce!

de2zjo.gif Wersja : 1.4.5

 

66961936987197853286.png

 

HeadAdmin - AvaterysPL

Administrator - luke

Administrator - Moonaroth

Administrator - Jacko23PL

Moderator - Czops_PL

Moderator - Brak

 

93037394287933466565.png

 

Idealnie skonfigurowane i dobrane. W tym autorskie!

Pełna lista zostanie podana wkrótce

 

41463181704665100085.png

 

Iron-Craft - Serwer na który czekają miliony!

- Serwer stoi na dedykowanej maszynie 32GB RAM więc nigdy nie będzie opóźnień (lagów)

- Wszystkie pluginy na rozgrywki są przerobione dropy np. z potworów lecą butelki z expem

To tylko niektóre zalety Iron-Craft!

Zachęcamy do pisania propozycji jak i Waszych przeczuć co do serwera ;-)

========================================================================

LOSOWANIE RANGI VIP!

NAPISZ W ODPOWIEDZI POD TEMATEM POSTA "BIORĘ UDZIAŁ".

LOSOWANIE ODBĘDZIE SIĘ 1 GRUDNIA!

Opublikowano

Nick : Grzesior667

 

Biorę Udział!

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

Nick w grze: Raspun122

Biorę udział...

Małe pytanie mam odnośnie tego servera? Czy to będzie survival czy frakcje?

Bo wydaje mi się, że buteleczki z expem będą z byt dużym ułatwieniem- lecz to tylko moje zdanie.

Opublikowano

Biorę idział

Nick: tasakamana

SIEMA, JA JESTEM TASAKAMANA A TO JEST CAŁKIEM PUSTA SYGNATURA WIĘC JEŻELI CI POMOGŁEM DAJ LIKE !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...