Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] PermissionsEX wyświetla 2x nazwę rangi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z permissionsex ponieważ wyświetla 2 razy nazwe rangi wszystkim użytkownikom, jak naprawić ten błąd???

http://scr.hu/94h/pr4zc

bardzo proszę o pomoc

Opublikowano

Zapytam się czy masz drugi pluginy na prefixy? np. iChat ?

 

miałem ale usunąłem, a mchatsuite też robi coś na prefiksach? bo mam w pluginach mchatsuite, wgrałem go dlatego bo tłumaczy mi te teksty np jointed the game itd.

Opublikowano

Spróbuj usunąć to mChatSuite, ale zostaw sobie folder i zobacz czy coś pomoże, jeśli to nie pomoże to zapytam się czy kombinowałeś może w configu essentials w dziale essentials chat?

Arcymistrz
Opublikowano

Usuń wszystko dot. czatu po czym zainstaluj najnowsze iChat.

W permission ustaw tylko nazwę, która będzie wpisana jak dasz prefix

A w iChat ustaw [+prefix] w odpowiednim miejscu

Opublikowano

Usuń wszystko dot. czatu

 

dzięki!! pomogło ;) usunąłem wszystkie pluginy z dopiskiem "chat" min. mchatsuite, essentialschat, brigerchatoptimizer i nchat zauważyłem przy okazji że po usunięciu tych 4 pluginów na serwerze są mniejsze lagi.

dzięki za pomoc, lecą like ;)

Temat Do Zamknięcia!

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam jak ktoś ma jeszcze jakiś problem z PermissionsEx daje z mojego servera:



groups:

Gracz:

default: true

prefix: '&7Gracz&7 '

permissions:

- factions.home

- factions.sethome

- essentials.kit.gracz

- factions.kit.fullplayer

- essentials.kit.tools

- spleed.start

- spleef.join.*

- spleef.join.<arena#>

- commander.device.use.console

- commander.device.use.op

- commander.device.use.*

- commander.use.*

- commander.device.use.console

- commander.device.use.player

- commander.device.use.op

- sg.arena.join.#

- sg.join.*

- sg.arena.vote

- sg.arena.spectate

- sg.lobby.join

- essentials.tpa

- essentials.tpaccept

- essentials.sings.warp

- essentials.back.ondeath

- essentials.tpdeny

- essentials.tpaccept

- essentials.rules

- essentials.help

- essentials.kit

- essentials.spawn

- essentials.home

- essentials.sethome

- essentials.afk

- factions.create

- factions.disband.leave

- factions.leave

- factions.claim

- factions.power

- factions.join

- factions.kick

- essentials.signs.use.warp

- essentials.msg

HeadAdmin:

default: false

permissions:

- kit.VIP

- '*'

- essentials.*

- survivalgames.*

- reload

- sg.*

- spleef.addfloor.*

prefix: '&4HeadAdmin&b '

Admin:

default: false

permissions:

- essentials.gamemode

- essentials.ban

- bukkit.console.*

- console.*

inheritance:

- Gracz

- Vip

- Moderator

prefix: '&3Admin&3 '

Moderator:

default: false

prefix: '&2[Moderator]&2 '

permissions:

- essentials.signs.use.*

- essentials.kick

- essentials.mute

inheritance:

- Gracz

- Vip

VIP:

default: false

prefix: '&aVip&a '

permissions:

- essentials.kit.VIP

- essentials.joinfullserver

- essentials.warp

- essentials.signs.color

- essentials.jump

- essentials.fly

- essentials.back

- essentials.ignore

- essentials.tpa

- essentials.tpahere

- essentials.sethome.multiple

- essentials.sethome.multiple.1

- essentials.hat

- essentials.signs.use.warp

- essentials.signs.use.heal

- essentials.signs.use.

inheritance:

- Gracz

users:

julord:

group:

- HeadAdmin

permissions:

- '*'

- gracz

aluk12:

group:

- VIP

heki:

group:

- VIP

kubasso:

group:

- VIP

jasio190:

group:

- VIP

Saymon68:

group:

- HeadAdmin

permissions:

- '*'

ReCzaru1:

group:

- VIP



Wszystko jest zaj******* zrobione


jeśli zaoszczędziłem wasz czas to prosze wejdźcie w link na dole i kliknijcie Podoba mi się | +1


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...