Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Móraż vs TheKnottu


Móraż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający:Móraż

Wyzwany:

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka:Brak

Notatka:16wersy, przyjmujący zaczyna.

 

@Down, okey, jedź pierwszy :P

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

Choć nie lubię kotów, to właśnie mów tak do mnie

Bo jestem jednym z kotów, a Ty kim jesteś #nołnejm

I nie obniżę lotów, chcesz to spadaj jak tupolew

Bo macie coś wspólnego, kończycie loty zgonem

Bitwy na forum, wpadam tu dla hecy i dla jaj

Ziomek zbaczasz z toru, to już kurwa nie jest rap

Panczlajny o tym, ile to Was kurwa dzieli

Ej "koty" kurwa szczerze dzieli Was kabel od netii

Bo te walki traktujecie w chuj poważnie #stypa

Kopiujecie styl przez kalki potem na bitach-stypa

Bo na scenie widać braki - kiedy wyjde i mnie nie ma

A gdy Ty wchodzisz widać przesyt, to liryczna bieda

Mój każdy panczlajn strzela Tobie lepy #seta

On Ci pierdolnie i wróci do mnie #bumerang

I to już prawie koniec, choć kleje* jego nadal

A Ty człowiek kleisz ale gówno w łapach

 

*kleje = pisze/tworze

 

Tak na szybko napisane ;) max chujowe i zadowolony nie jestem

Czekam na odpowiedź

Opublikowano

Na początku zapytam, ile masz wygranych wątków?

dla nie których jesteś kurwa, zaś dla innych wręcz w porządku,

pojebało Ci się we łbie, że do mnie wystartowałeś,

gdy to wrzucę będzie kiepsko, sam na siebie wyrok dałeś,

ja jestem ,,nołnejm``? pierwszy raz widzę Twój nick,

chciałeś się wybić na szczyt, Móraż zahamował w mik,

znam nie jeden taki trick, również umięśniony byk,

i nie tylko z zodiaku, niszczę takich ja Ty łachów,

miała być trzydziestka dwójka, lecz zmieniłeś na szesnastkę,

teraz zgniotę tego chujka, a Ty obciągniesz im laskę,

i nie ważne czy masz maskę, i tak poznają ten pasztet,

Ty masz niezłe, kradzione teksty, Móraż woli kiepskie, własne,

Ty masz opla a ja mazdę, dla mnie jesteś wielkim błaznem,

jeszcze raz Ci to powtórzę, jesteś kurwa zwykłym tchórzem,

chciałbym Cię bardziej pojechać ale już dojeżdżam, meta,

jak Ty wychodzisz do pracy jest ruchana twa kobieta!

..............................................................

Dzięki za możliwość skopania Ci tyłka :)

...............................................................

Głosować!

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano
Ty masz opla a ja mazdę, dla mnie jesteś wielkim błaznem,

 

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 

CO ZA RYMY !!! WOW!!!

 

dzieki za walke, glosować!

Opublikowano

Hahahahahahahah beka z Was... Wy nie macie pojęcia o technice, panczlajnach, wiecie wgl co to hasztagi? itp... Zjadłem tego łaka bez pierdnięcia a Wy mi tu wyjeżdżacie z takimi głosami hahhaahahahh. Rymy ma proste, panczlajny z piaskownicy. No ale czego można się spodziewać po mpc... Mój tekst też nie najlepszy, ale z pewnością zjada go...

 

Móraż - zapraszam na jakieś forum RAP, GDZIE LUDZIE MAJĄ POJĘCIE O RAPIE, TO POLECIMY SOBIE BATTLA...

Opublikowano

Knottu:

"Bo te walki traktujecie w chuj poważnie #stypa

Kopiujecie styl przez kalki potem na bitach-stypa"

 

Fajny skill gdyby nie 2x stypa ;]

 

"A Ty człowiek kleisz ale gówno w łapach"

 

Słabe..

 

 

Móraż:

"znam nie jeden taki trick, również umięśniony byk,

i nie tylko z zodiaku, niszczę takich ja Ty łachów,"

 

Nie ogarniam.. Zmieniasz gwałtownie temat, huj wie o co chodzi. ;x

I chyba "w zodiaku" ;]

 

Tak samo drugi wers:

"dla nie których jesteś kurwa" chyba "kurwą" ;]

 

Dobry wers:

"i nie ważne czy masz maskę, i tak poznają ten pasztet,

Ty masz niezłe, kradzione teksty, Móraż woli kiepskie, własne,"

 

A z tym Oplem i Mazdą też chuj wie o co chodzi.. Bitwa kto ma więcej floty na wóz?

 

Moim zdaniem TheKnottu lepiej utrzymał poziom.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Głos na TheKnottu

 

Teraz luknijmy kto głosuje na knotta

 

TheKnottu.

 

Nic dodać nic ująć .

 

Kerq - zna się, jest tu bardzo długo.

 

TheKnottu, bez porównania.

 

Bilans - rozpieprza prawie wszystkich.

 

// Jednak głos na Móraża, props za ten wers:

 

Głos człowieka, który ocenia tekst po 1 wersie. Oczywiście - makapaka.

 

Nie ma co się przejmować przegraną walką. Gówniane głosy - gówniane zwycięstwo. Ema

Opublikowano

Ja bym w tym dziale zrobił selekcje głosów, bo chujowo to wygląda jak głosy kumplów metińczyka są liczone na takim samym poziomie jak głosy zajawkowiczów.

Można by utrzymać ten format głosowania, ale żeby chociaż głosy takich osób jak bilans, maka etc były liczone podwójnie. Powiedzmy moderator tworzyłby listę tych osób i na bieżąco ją aktualizował. Ale to raczej nierealne.

 

Głos na theknottu.

Opublikowano

Nie wiem co Wy macie z tym obciąganiem lasek. ;f

Szczerze mówiąc (mimo, że nie jestem znawcą!) oba teksty są "takie se", ale jednak TheKnottu stworzył to lepiej. Diss Móraża jest taki zwyczajny, pospolity. A Knottu pojechał prawie, że liryką. ;o Tylko strasznie z Ciebie nerwowy chłop. Ogarnij, bo to czy głosują na Ciebie czy na Twojego rywala nie jest powodem do obrażania mpc i wszystkiego dookoła. Tak już jest w rywalizacji, że trzeba umieć przegrywać.

Opublikowano
Ogarnij, bo to czy głosują na Ciebie czy na Twojego rywala nie jest powodem do obrażania mpc i wszystkiego dookoła. Tak już jest w rywalizacji, że trzeba umieć przegrywać.

 

Umiem przegrywać, ale jak wiem, że powinienem przegrać...

No prawda, tekst mi nie poszedł, sam sie do tego przyznałem na początku, jest on dla mnie słaby...

Opublikowano

Umiem przegrywać, ale jak wiem, że powinienem przegrać...

No prawda, tekst mi nie poszedł, sam sie do tego przyznałem na początku, jest on dla mnie słaby...

 

Napisałam, że "taki se", bo znawcą nie jestem, ale rapu słucham. Może Ci nie podszedł, ale fakt faktem lepiej nawinąłeś niż Móraż. I na przyszłość nie bulwersuj się tak, bo to Ci psuje reputację. ;p

Opublikowano
bo to Ci psuje reputację. ;p

 

WIESZ CO SIĘ LICZY ? SZACUNEK LUDZI Z METINA

 

popsuć reputacje, japierdole. Neostrada wpierdala wam mózgi.

Opublikowano

TheKnottu.

Ogólnie byłeś o wiele lepszy, jednak popracuj nad hashtagami.

 

"On Ci pierdolnie i wróci do mnie #bumerang"

 

Ten jedyny był dobry.

 

Co nie zmienia faktu że byłeś o wiele lepszy.

 

Pzdr.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...