Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Od dłuższego czasu mam problemy z questami.Prosze o poprawe^^


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z kilkoma questami napisze jakie problemy:

niebianska armia http://wklej.to/G1tyv nie zalicza nieb zolnierzy

zaglada http://wklej.to/gUmgN daje ./qc zaglada i nic nie wyskakuje od nowa # czyli cos zle bo w maszynie nie czyta

corka http://wklej.to/ugrc...o/ugrci wywala błąd przy wgrywaniu na maszyne : corka.quest.:7:Abort(core dumped)

15.quest http://wklej.to/UJg4l błąd w maszynie: 15.quest:172:Abort (Core Dumped)

18.quest http://wklej.to/kpa04 błąd w maszynie 18.quest:99:Abort (Core Dumped)

25.quest http://wklej.to/tue6H w maszynie wszystko dobrze w grze questa nie ma.

30.quest http://wklej.to/eXk8e w maszynie 30.quest:173:Abort (Core Dumped)

bossy.quest http://wklej.to/TJXJd w maszynie bossy.quest:41:Abort(Core Dumped)

krol.quest http://wklej.to/GZ5tz w maszynie krol.quest:5:Abort (core dumped)

octavio.quest http://wklej.to/BQPNs w maszynie octavio.quest:102:Abort(core dumped

demoni.quest http://wklej.to/53HWn w maszynie dobrze sie wgrał w grze go nie ma

quest na drop zmianek dodań http://wklej.to/bDIpf dobrze wszystko ale dropią tylko zmianki dodania nie.

mrocznedzieje.quest http://wklej.to/Pvwl...PvwlK Handlarz mówi idz do soon klikam na niego on mi mowi co dalej i mam dalej idz do soon byłem u niego i nie moge znowu na niego kliknąć

riper.quest http://wklej.to/Gs2w3 w maszynie sie wgrywa w grze nie mam.

szpony.quest http://wklej.to/smDpC w maszynie wszystko ok w grze nie mam.

uczen.quest http://wklej.to/DLUh2 w maszynie ok w grze nie ma.

jin_hee.quest http://wklej.to/kQxQ1 w maszynie ok w grze nie ma.

ziny.quest http://wklej.to/LLKPR w maszynie ok w grze nie ma

przywitanie.quest http://wklej.to/s4OiJ w maszynie ok w grze nie ma

kon.quest http://wklej.to/1l1Qi w maszynie dziala w grze nie

40.quest http://wklej.to/l6cBX w maszynie ok w grze nie ma

45.quest http://wklej.to/qvST5 w maszynie ok w grze nie ma

SORRY ŻE TAK DUŻO ALE NIE OGARNIAM QUESTÓW I MAM SAME PROBLEMY Z NIMI

Technik Serwera


22701792899122533911.gif

Opublikowano

wgrywales komendami? cd /usr...../quest - lokalizacja w maszynie questów potem ./qc nazwa.quest

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...