Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapraszam na server sky-block 1.4.4/1.4.5 (NON-premium) ip: Mc.krzaker.pl:10000


ciuszek12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZAPRASZAMY NA SERVER SKY_BLOCK

IP: MC:KRZAKER.PL:10000

_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_

Coś o serverze

-na serverze budujesz własną wyspe którą możesz prowadzić z przyjacielami albo sami. Zbierasz surowce,

idziesz na spawn i sprzedajesz je w sklepie kase zarabiasz tylko przez zbieranie i sprzedawanie oraz chandlowanie z graczami. Są ciekawe eventy jak cmentarz,parkour,arena pvp, wyścigi świn i wiele innych

Zapraszam serdecznie.

_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_

Server

-pvp Off/ON tylko na arenie pvp

-potworki ON tylko na wyspach

-zwierzęta ON tylko na wyspach

_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_

Administracja

Head-Admin-Ciuszek

Admin-Adekin001

Admin-Streetgangster05

Admin-Graczkiler

_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_

VIP

vip ma prawo do:

-enchant do 30lvl

-portal do netheru

-specjalny sklep

-gratis monsterspawner

-100lvl

-kit vip (diamentowe narzendzia co 12h)

i dużo wiencej!!

_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_

PODANIE

Podanie piszeny w odp wymagany wiek 12+ chyba ze jest ogarnienty oraz ts3.Ile czasu można poświęcić na server.

_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_

Opublikowano

Wiek : 13

Ile czasu spędzasz na grę na serwie : OD poniedziałku do piątku 3-4 godzinki a piątek sobota niedziela prawie cały dzień czyli od 8/9 do 23-1 w nocy

Nick w minecraft : Vikoxx

Masz ts ? :Tak

Mikro : Tak

Ile grasz na serwerze : Na serwerze gram już około 2-3 tygodni i mi się bardzo spodobał .

Ranga jaką chcesz dostać : Moderator a jak się dobrze będę sprawdzał pod tą rangą awans (Oczywiście nie wymagam awansu ale jeśli to z miłą chęcią przejdę na stanowisko admina )

Dlaczego mamy Cię wybrać : Byłem już na wielu serwerach Moderatorem ogarniam nie spamuje nie wyzywam nie przeklinam !

Staram się zawsze pisać z ortografią.

Co wniesiesz na serwer : Oczywiście pomoc administracji i graczom ! Następnie postaram się żeby nie było kłótni na serwerze typu (Przeklinanie wyzywanie itd).

 

Pozdrawiam Vikoxx

 

Polecam serwer bardzo fajny.

Gram na nim jako vip i radzę sobie świetnie z kolegami z wyspy ;)

 

Polecam i zapraszam !

Opublikowano

Wiek : 12

Ile czasu spędzasz na grę na serwie : Będę prawie codziennie , po 3 - 4 godziny .

Nick w minecraft : mathayusekkPL

Masz ts ? :Tak

Mikro : Tak

Ile grasz na serwerze : Na serwerze gram już około 2-3 tygodni i mi się bardzo spodobał .

Ranga jaką chcesz dostać : Moderator

Opublikowano

Wbijajcie jest wiele eventów administracja ogarnięta zawsze jest jakiś admin lub moderator.Serwer wczoraj osiągną 30 osób ! Pomóżcie nam w 40 osobach

*Parkur nad lawą

*Gracze czasami też robią eventy !

*Eventy dla vipów

A do wygrania są :

*Vip na 7 dni za 1 miejsce !

*5 diaxów

*Żelazo

*Złoto

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...