Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Kupić postać za 1350 PZ czy zbierać kasę?


Kyrt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam już kilka postaci za 1350 PZ i nie wiem czy zbierać więcej czy kupywać.

 

 

 

Moja ulubiona pozycja to chyba top. :)

Lubię silne postacie, duże dmg, dużo hp i takie na odległość. ( takie jak Teemo, którego już mam )

Opublikowano

Na topa to Jax lub Nasus ( epic slow) ew. Maplhite za 3150 myślę że dobrym wyborem byłby shen.

 

BTW Teemo raczej nie jest silną postacią i nie ma dużo hp.

Opublikowano

Na solo topa, świetny jest Jayce, bardzo lubię nim grać, ale on kosztuje 6300, ja radzę zbierać pz, oglądać postacie z rotacji, jeśli się spodoba kupujesz ;)

Opublikowano

Polecam ci Rengara, nie jest to postać dystansowa, ale na topa jest dobry i ma duże dmg.

-wściekłość zamiast many

-przy maksymalnej wściekłości skille mają dodatkowe funkcje

-leczenie na W przy maksymalnej wściekłości

-spowolnienie na E

-unieruchomienie na E przy maksymalnej wściekłości

-doskok z krzaków

-ulti dobre do ucieczki

-dobry jungler

-duże dmg

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Za 1350 zarzuć sobie Evelynn, ma gigantyczny DMG, strasznie łatwo nią ucieć i kogoś dogonić, do tego jest prostacko łatwa w prowadzeniu.

2d82fcx.jpg
Opublikowano

Jax <3 mój main

robi solo barona na 2 itemach

 

PHAHAHAHHAHHAAAAHAHAHAHAHA

 

zbieraj kase bo za 1350 nie ba wielu dobrych postaci, tym bardziej na topa.

Opublikowano

@up brak mi slow

@top nie sluchaj go za 1.3k jest wiele dobrych postaci lepszych od tych za 6.3 kolega widze robi jaxa pod rabadony, jax veigar czy eve swietne posttacie.

Poza jaxem polece ci eve

Niewidka

Easy farma

Berst

Mid/top/jungle

Dobre ulti

 

 

@kasha eve gowno zapraszam dp klikniecka guziczka wyloguj i odinstalowania gry, jax z butami hexteachem i triforcem robi solo barona nie masz pojecia o tej grze

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

Katrina ( czyli za 3k )

 

+ Duża liczna AoE skili (prawie wszystkie, bez "E")

+ system escape

+ brak many

+Tons of damage :D

+Doskok (również do ally)

+ Łatwa farma

+Świetny pasyw

- Papier w early

- Stun i po naszym ulcie

- Słabe early do 3 lvl

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

kup mastera i zagraj nim pod ap ;3 jak w tf-ie pier.....niesz na ulcie kilka alfa masz quadre, pente ;D w szczególności jak masz w teamie maplhita ;p

304191415027212454880.jpeg
Opublikowano

@up brak mi slow

@top nie sluchaj go za 1.3k jest wiele dobrych postaci lepszych od tych za 6.3 kolega widze robi jaxa pod rabadony, jax veigar czy eve swietne posttacie.

Poza jaxem polece ci eve

Niewidka

Easy farma

Berst

Mid/top/jungle

Dobre ulti

 

odrozniasz slowa "nie ma wcale" od "nie ma wielu"

i przeczytaj jeszcze raz zjebie co napisałem "NA TOPA", pokaz mi jak grasz veigarem i eve na topie gównie.

 

aha i czekam na film jak robisz solo barona na rankedzie z 2 itemami, elo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...