Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer PVP na , który czekaliście ! [80slotów][start 27.12.2012]


MCnieb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-515791-0-13691400-1353943006.png

 

Co trzeba robić ?

Jest to serwer PVP twoim zadaniem jest stać się jak najlepszym wojownikiem !

Tutaj możesz się wykazać i pokazać innym graczom kto jest najlepszy ; )

 

 

_____________________________________________________________________

Dlaczego ten serwer ?

Czas wyjść z tych wszystkich , zwykłych survivalów , frebuildów itp...

TUTAJ TRZEBA PRZETRWAĆ !

 

 

_____________________________________________________________________

Jak zacząć ?

Zaczynasz na spawnie jak inni gracze , na start dostajesz skrzynie w , której masz itemki startowe , można je wziąć tylko raz !ss skrzyni :

post-515791-0-53125800-1353943751.png

po zabraniu potrzebnych rzeczy ze skrzyni możemy iść się zabijać ; )

_____________________________________________________________________

nazwa serwera : PolishPVP

sloty : 80

NoNPremium

Start : środa 20:00/21:00 ( może ulec zmianie ; ) )

Typ : UNIKAT PVP

post-515791-0-34555000-1353944166.png

SUROWCE :

post-515791-0-69006500-1353944271.png - 2%

post-515791-0-88772000-1353944355.png - 5%

post-515791-0-76238400-1353944404.png - 8%

BRONIE :

post-515791-0-11059700-1353944517.png - 25%

post-515791-0-60628600-1353944542.png - 15%

post-515791-0-29389300-1353944551.png - 3%

post-515791-0-01789500-1353944562.png - 20%

post-515791-0-22842500-1353944567.png - 1%

CZĘŚCI UZBROJENIA :

post-515791-0-06525900-1353945253.png

JEDZENIE :

post-515791-0-19393500-1353945395.png - 15%

post-515791-0-97168000-1353945365.png - 5%

post-515791-0-56668800-1353945374.png - 12%

post-515791-0-69058400-1353945386.png - 5%

post-515791-0-89965000-1353945409.png - 10%

post-515791-0-16387700-1353945471.png - 15%

post-515791-0-89130000-1353945483.png - 2%

post-515791-0-96417400-1353945491.png - 14%

post-515791-0-28000200-1353945502.png - 20%

post-515791-0-50908900-1353945516.png - 5%

post-515791-0-68494300-1353945459.png - 5%

post-515791-0-43358700-1353945442.png - 5%

post-515791-0-84509500-1353945448.png - 5%

post-515791-0-92677000-1353945431.png - 10%

BONUSY :

post-515791-0-27102100-1353945706.png - 10%

post-515791-0-02635100-1353945774.png - 1%

i wiele wiele wiecej ; )

 

 

boss :KrólZombi

Atak : 15 ( ender dragon ma 10 )

HP : 2000 ( ender dragon ma 200 )Skille : świeci się , pali się , podpala , wysoko skacze , omdlewa , spawnuje zombi ok. 30 sztuk , teleportuje się na odległość od 2 do 20 kratek , jest super szybki , ma wygląd GIANT-a

miejsce spawnu : losowo na mapie codziennie o 20:00

drop : od 1 do 20 diaxów szansa to 50% , dużo jedzenia , miecz diaxowy enchantowany 2 fire aspect , 5 sharpness , 2 knock back

 

 

 

 

TEAM :

HempG - właściciel

SirMarq - youtuber / HeadAdmin

Zaba - Admin

poszukujemy budowniczych , kontakt gg : 35871092

konta premium :

wojownik ( daje rezerwacje slota , 20 diaxów , jeden losowy item , komende spawn , w przyszłości możliwość kupienia zamku )

więcej dopiszę ; )

proszę o komentarze i pytania pisać pod spodem

 

 

 

Ranking pvp :

post-515791-0-30957200-1353948454.png

ranking dopiero spolszczamy ; )

 

 

 

10 zabić ludzi ranga - poczatkujacy

20 zabić ludzi ranga - Killer

50 zabić ludzi ranga - hardcorowy

100 zabić ludzi ranga - komisarz

200 zabić ludzi ranga - wojo

500 zabić ludzi ranga - mistrzPVP

1000 zabić ludzi ranga - RycerzDrewna

2000 zabić ludzi ranga - RycerzKamienia

3000 zabić ludzi ranga - RycerzZelaza

5000 zabić ludzi ranga - RycerzDiaxa

rangi konkursowe

RycerzMroku - za wygranie eventu

RycerzKunia - za wygranie eventu

RycerzCegly - za wygranie eventu

 

 

za zabicia można także kupić itemki ; )

post-515791-0-79866800-1353955020.png

ip : 89.144.0.13:8905

 

 

POSZUKUJEMY TECHNIKA DO POMOCY ! GG : 35871092 ! PISAĆ !

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

@up , up

 

zapomniałem napisać o rankingu pvp jaki jest ; ) pod komendą ...

zabicia można wymieniać na itemki itp.

 

już dopisuje

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

@up sam jestes " gówno " za przeproszeniem -,- mój serwer przynajmniej odpali

 

a frakcji nie będzie

 

ranga płatna jest tak jak na każdym serwie pomyśl ; ) z czegoś musi sie utrzymać

 

a za zabicia będzie można lvl i itemki kupować

 

 

 

@edit dodajemy , że za zabicia dostaje się rangę ; )

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

Powiem tyle pierwszy raz widzę taki serwer aż mnie zaciekawiło i sobie zaraz wejdę ;p Serwer zapowiada się fajnie.

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

@up jest to codziennie sprawdzane aby takich sytuacji nie było ; )

od czego są logi ? Wszystko można wychwycić ...

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

@up o diamenty będzie na prawdę trudno ; )

zobaczysz....

 

50 zabić = 2 diamenty wiec ... ? ; d

 

w skrzynkach też bardzo ciężko znaleźć ...

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

@up dzięki ; )

 

 

zapraszam na ts składać podania na budowniczego lub inne rangi

 

@topic

prezka zaktualizowana

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

@up serwer jeszcze nie wystartował więc czemu ma służyć ten komentarz ? :D spam ... ?

 

@topic zapraszam na ts i do komentowania

 

 

ps : poszukujemy nadal budowniczych !

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

@up prosił bym o rozwinięcie swojej wypowiedzi

 

@topic start prawdopodobnie zostanie przeniesiony na czwartek lecz jutro odbędzie się beta dla naszych graczy aby mogli zobaczyć z czym to się je ; )

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...