Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Gracio-Craft[Freebuild+][30slotow][TS3][HOT!]


MasTLubs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nazwaq.png

 

informacjec.png

infoyl.png

administracjan.png

 

abszord.png

krad90.png

mo355.png

 

pluginyk.png

TimTheEnchanter,MagicCarpet,MachiDrop,SmokeTrail,WorldEdit,NoCheatPlus,EnderCrystalizer,Heads,Vault,PvPToggle,PermissionsEx,MineReset,Multiverse-Core,CombatTag,WorldGuard,ChatSuite,iConomy,AuthMe,CraftBookCommand,Reservations,AutoMesg(Autorski Plugin)Timeismoney,SimpleSpleef,PlayerStatusSigns,AutoSaveWorld,iChat,MobArena,ButtonWarp,Essentials,CraftBookMechanisms,EssentialsSpawn,Multiverse-Portals,OnlineSigns,ChestShop, W przyszlosci bedzie wiecej przydatnych pluginow

infodota.png

Na serwerze bedzie mozna kupic range Vip ktora daje nam wlasna prywatna wyspe i wiele innych mozliwosci

Koszt vipa to : 12zł sms = m.c

24zł sms = 3 m.c !!(A wiec 1m.c za free)

50zł sms Vip premium = Vip na ts3 na stale+VIp na serwerze na stale!!!!

SZUKAMY SPONSORA NA DOMENE!

Planowany start 29/30.11.2012!! o 17:00/18:00

ts3wl.png

IP:

212.123.178.248

Opublikowano

zaraz spróbuje zapisać normalny komętarz:

 

bla bla co to jest?! komu chce sie czytać napisz że jest ip takie i takie i juz a nie jakieś gowna!

 

Spam ?

Opublikowano

@up Twój komentarz kilka postów wyżej był... głupi i pokazałeś swoją inteligencje. Nie umiesz docenić czyjeś pracy, jak i czytać "Zapowiedz(..)"

 

Co do prezki jest zajebista! :D Serwer się fajnie zapowiada, może zaraz wbiję na TS3 (TS nie działa :()

 

@down

 

aha ^^

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

@up Twój komentarz kilka postów wyżej był... głupi i pokazałeś swoją inteligencje. Nie umiesz docenić czyjeś pracy, jak i czytać "Zapowiedz(..)"

 

Co do prezki jest zajebista! :D Serwer się fajnie zapowiada, może zaraz wbiję na TS3 (TS nie działa :()

 

Poniewaz robię reset maszynki :)

Opublikowano

ZAJEBISTE wbije napewno ten serv dobije 100 slotow i codziennie pełnego.

Będę grał na nicku: LoLThunder

A mój kolega: Przemek10/12

Opublikowano

UWAGA z powodu braku Technika [sory olek ale cie technikiem nazwać nie można] planowany start dnia 30.11.2012 stoi pod znakiem zapytania w rażę gdyby nie udało nam się na czas wszyscy którzy czekają na start zostaną powiadomieni w tym temacie :)

 

P.S szukamy technika ! ! !

93853421969782355192.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...