Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ START 17.30-18.30] SERWER PVP - WEJDZ WALCZ ZDOBYWAJ RANGI !


motylii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

29dtm9y.png

 

 

dotservblue.png

 

 

ipblue.png

 

91.234.217.5:25524

 

 

adrestsblue.png

 

 

Brak

 

 

typserwerablue.png

 

PVP

pvpreklama.png

 

Oczywiście, w końcu to serwer pvp;)

 

premiumreklama.png

 

 

whitelistreklama.png

 

 

plugblue.png

 

 

bdbdopracowane.png

 

 

ekipablue.png

 

 

wlasciciel.png

 

 

Thaay

 

 

opiekunserwera.png

 

 

Ledunar

 

 

adminaf.png

 

 

Alanpl3

 

modeko.png

BRAK

dodatkowe.png

Jest to serwer PvP gdzie naszym głownym zadaniem jest bicie się,lecz my poszliśmy krok dalej i na naszym serwerze, nie dostaniesz na start, odrazu full Eq diamentowego

U nas zaczynasz z drewnianym mieczem i za każdą zabitą osobę dostajesz, 1$

Zaś jeżeli zabijesz więcej osób bez smierci wzrost, gotówki za każdą kolejną zabitą osobę się zwiększa.

Czyli im większa ranga, tym lepszy ekwipunek !

:)

Spis rang oraz ile potrzebujecie gotówki aby przejść na kolejny poziom !!

Pacholek: 20

Giermek: 100

Sluga: 200

Strzelec: 300

MistrzLuku: 400

MistrzOgnia: 500

RycerzBrazu: 600

RycerzZlota: 700

RycerzZelaza: 900

RycerzLazurytu: 1200

RycerzStali: 1500

BoskiRycerz: 1650

RycerzSkorpiona: 1700

RycerzGawan: 2000

BozyRycerz: 2300

Widmo: 2450

PiekielnyAniol: 2600

Aniol: 2800

RycerzDiamentu: 3200

RycerzSzafiru: 3500

RycerzSzmaragdu: 3800

Szlachcic: 4100

 

Na serwerze jest co robić jak widać ostatnia ranga to koszt zabicia 4 tysięcy osób !

 

Na serwerze posiadamy jak narazie 4 areny, oto ss:

20121125163311.png

20121125163325.png

20121125163342.png20121125163435.png

imetin_logo.png

Opublikowano

Zgłaszam Sie na Moderatora

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

Serwer wporzo, oceniłbym na 10/10 ale... są lagi :L może nie takie straszne ale z pewnością utrudniające walkę. :L A więc 8/10

Sprzedam chleb z masłem, tanio!

Opublikowano

@up

Dziękuje jutro/wtorek/sroda będziemy wprowadzac pakiety pvp,+ vipy także jeżeli bedzie sie to sprzedawalo powiekszymy sloty i zmienimy maszyne na lepsza:)

imetin_logo.png

Opublikowano

@Marcinek

Nie możliwe, żeby miał diax eq. Musiałby zabić dziesiątki tysięcy graczy, a wczoraj był start. Zrób SS i podaj. Co do serwera do jest to najlepsze serwer PVP. Zero lagów, miła Administracja i przyjemna gra. Polecam każdemu i sam oceniam na 10/10.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...