Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WarsGuild][1.4.5][Wojny Frakcji][Duzo Eventow][Poszukiwani Moderatorzy]


Cyklop1211

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DROGA ADMINISTRACJO TO JEST OFICJALNA REKLAMA SERWERA !INNE DO USUNIECIA !!!!

 

 

 

prezentacjax.png

 

WarsGuild

 

informacjeo.png

083.gif Adres IP: s22.mineserv.eu:33619

083.gif Typ Serwera:Wojny Gildi

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:Poczatkowo 35

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Tak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pluginyy.png

Wszystkie Potrzebne .

 

ekipab.png

 

Cyklop - Head Admin

 

Milioner - Moderator

Michalmex- Moderator

 

Moderator: Poszukiwany , podania w temacie .

 

 

Ale gdy wejdziesz na serwer i napiszesz do admina : " Admin jak zostac moderatorem to juz nie bd mial szans na zostanie moderatorem.

 

 

 

Wiec chcesz zostac moderatorem ?

 

To zloz podanie ( wlasny wzor )

 

Ale gdy nie masz team speak 3 + Mikrofonu nie skladaj podania !

 

Jezeli zlozyles podanie to mozesz wejsc na serwer i napisac " Adminie przegladnol bys podanie na mpc ? "

 

 

infododatkowe.png

Na serwerze jest wiele eventow z nagrodami , z administracja latwo sie dogadac ! : )

 

Na serwerze jest mozliwosc kupna vipa

:)

Opublikowano

Polecam ten server ponieważ.Jest dużo eventów , mili admini,i wiele wiele więcej poprostu wejdz; )

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podanie

 

Nick:Eagle15PL

Wiek:Mam lat 13 ;)

TeamSpeak:Oczywiście że jest ;)

Mikrofon: Oczywiście ze mam mikrofon ;)

Staż na serwerze: Na serverze gram prawie od początku

Znajomość komend [0-10]: Komendy znam tak na 9-10 :).Ale ogarniam

Dlaczego ty ?: Dlaczego ja ponieważ jestem ogarnięty,Pomocny innym,Gram długo na serverze ,I jestem uczciwy.

Możliwość płacenia składek 7zł sms - TAK/NIE : Jak będa pieniądze na fonie to czywiście ;)

Siemka.! <3 Licze na -

Opublikowano

podanie na moderatora:

 

nick: kuna900

 

wiek: 14 (bez mutacji jeszcze)

 

doświadczenie w minecraft: 2-3 lata

 

znajomość WE: 10/10

 

ortografia: 9/10 zdarzy sie pomyłka lub przejęzyczenie

 

teamspeak; jest

 

mikrofon: jest

 

minecraft premium: jest

 

dlaczego ty?: ponieważ jestem ogarnięty, chce i lubie pomagać graczom, pomagam adminom na ich życzenie ;p

Opublikowano

Świetny server, super admin. Dobrze dobrane pluginy. Cud miód i orzeszki. Kazel. :)

Opublikowano

Fajny serwer polecam! ;)

 

 

 

------------------------

 

Imię : Bartek

Nick : Eavite

Wiek : 14

Staż w grze : Od bety 1.2

Staż na serwerze : 1 dzień

Znajomość komend : 9/10

Mikrofon i TS3 : Posiadam

Dlaczego ja? : Znam dobrze ortografię więc nie popełniam zbyt dużo błędów. Jestem pomocny, uczciwy i oczywiście cierpliwy. Mógłbym też płacić składki na serwer tak max 11,07 zł. Hmm .. Nie wiem co więcej napisać więc liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.

skrillex_sygnaturaGXR8.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...