Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] AC:III Jak rozbudować bractwo ?


Gość Zacieszynka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zacieszynka
Opublikowano

Siema , mam takie jedno pytanie. Jak rozbudować bractwo tzn. jak rozdać umiejętności do swoich rekrutów. Cały dzień tego szukam i znaleźć nie mogę. Z góry dzięki.

 

 

 

taki spojler :

Macie może jakieś rady gdzie znajdę wiekszość rzemyślników np. kowala? , piwowara ,krawca

Opublikowano

Siema , mam takie jedno pytanie. Jak rozbudować bractwo tzn. jak rozdać umiejętności do swoich rekrutów. Cały dzień tego szukam i znaleźć nie mogę. Z góry dzięki.

 

 

 

taki spojler :

Macie może jakieś rady gdzie znajdę wiekszość rzemyślników np. kowala? , piwowara ,krawca

 

Rób misje fabularne i po każdej odwiedzaj osadę , nowe misje dla osady powinny się pojawiać z czasem , wykonujac je uzyskasz "dostęp" do nowych rzemieślników ;]

Opublikowano

Podchodzisz do drewnianego ''słupa z karmnikiem'' świecącego lekko na biało i tam możesz przydzielać misje rekrutom oraz rozdawać im umiejętności. Jeżeli chcesz mieć więcej rekrutów, musisz odblokować więcej miejsc na mapie poprzez podpalanie wieży Borgia. Rzemieślnika i kowala itp. znajdziesz na mapie np. kowal jest oznaczony ikonką młotka. Wciśnij esc -> mapa -> i tam będziesz miał całą legendę wszystkich obiektów oraz gdzie je znaleźć :)

Opublikowano

@Up

AC3, nie Brotherhood.

 

Na razie wiem tylko że żeby wbić assassynom expa trzeba ich przysyłać żeby wywołali zamieszki lub bunt (kalwisz t).

 

@Edit

Trzeba wyzwalać tereny templariuszy. Po kilku akcjach dostaniemy nowego rekruta.

dapng_nwhxwwq.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...