Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Bulid] Xerath- Co kupować na początek itd. żeby zdobyć dużo fragów?


kamilo75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie kieruje do ludzi którzy ogarniają xeratha :P mam 13 lvl zakupiłem Xeratha, miałem nadzieje że będę nim kosił wszystkich... niestety tak nie było :/

 

1 dzień gry - Lamiłem, normalka zawsze pierwsza gra nowym czempionem jest słaba

2 dzień gry - Było troszke lepiej, ale nadal nie wystarczająco ;/ miałem nadzieje że xerath to kosiarz łatwy do ogarnięcia :/

3 dzień gry - i dalej słabo (próbowałem nowych itemów itd. ale dalej trudno było kogoś ubić)

itd.

 

Tak więc co zakupić na początek, od którego lvla się napier*****, gdzie chodzić (domyślam się że na mid'a)?

 

Czyli w skrócie : Jak grać Xerathem :)

 

 

Pozdrawiam

:>>

Opublikowano

Xeratha pickasz na określone sytuacje, nie ma sensu nim grać inaczej.

Ogólnie powinieneś nim robić mniej więcej taki build:

  • buty i 3 potki
  • 2 dorany
  • dfg
  • rabadon
  • rylai
  • ga/void
  • void/ga

Nawet dobrze się to na nim sprawdza.

Oczywiście only mid, harrasujesz z Q, jeśli trafi sie tylko okazja stunujesz i napieprzasz z ulta.

W team fightach stajesz obok, włączasz W i napieprzasz ;).

Tyle co do gry nim.

PitekKC_eune_58_4_logo.png

Opublikowano

DFG deathfire gasp (nie wiem czy dobrze napisalem) czyli objecie ogania

Rabadon to rabadon ^^ Czapka ktora daje duzo AP i zwieksza AP o iles tam %

Doran - Pierścień dorana daje 80 HP +15 AP i regen many ( ten za 475 Golda)

Opublikowano

Przeniosę to do wybierania chempionów a co do tego co kupić na xherata to

 

Zaczynasz standardowo z bucikiem i 3 potami

Potem możesz kupić 2 x doran ringi

potem dfg (death fire gasp)

Potem możesz kupić abysala

Potem Rylai/Rabadon

Potem już sytuacyjnie - zhonia/Ga/Archagel/Void staff.

1396292564-U784394.png
Opublikowano

buty 3 poty (potem butki na przebicie)

2 doran ringi

Abysall

Rabadon

Rylai

Klepka Zhonyi

i tutaj GA polecam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...