Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Info Bronie które ujrzymy w przyszłości częśc III.


x_x_Sniper_x_x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może pamiętacie a może nie, tematy w których dawałem ss'y broni przy użyciu WB,a które niedługo zostały wprowadzone.

Również dziś mam taką małą serię do pokazania.

 

1353778316-U382581.jpg

 

1353778373-U382581.jpg

 

1353778377-U382581.jpg

 

1353778326-U382581.jpg

 

1353778331-U382581.jpg

 

1353778436-U382581.jpg

 

1353778440-U382581.jpg

 

1353778501-U382581.jpg

 

1353778518-U382581.jpg

 

 

Osobiście uważam, że DSR ma zbyt byczą lunetę. Mogliby ją trochę zmniejszyć.

Vector ma dźwięk p90 co chyba nie tylko mnie dobija.

A SCAR-L Jest cały byczy i uważam że powinien być węższy i "lżejszy" optycznie.

 

Spodobało się = like

Piszcie w komentarzach opinie ;)

Opublikowano

ciekaw jestem lunety scara bo: scar desert nie ma,scar black ma z czerwonym trojkatem a ten.. pewnie z cx4storm(nie pamietam dokladnie nazwy), cos mi sie zdaje ze 1 bron bedzie miala wlasciwosci katany ;p tylko 2 granat to tajemnica a reszta juz jest

 

@edit predator jest 2 razy

Opublikowano

raczej mało możliwe takie tryby ;)

ale rewolwer,dsr1 cammo,mk777,predator i vector już są w warrock inter to nie są w przyszłości tylko teraz... rewolwer na evencie halloween dsr1 cammo i mk777 były w paczkach a predator jeszcze g1 wprowadziło

Opublikowano

Z WR zrobią drugiego COMBATA xD.

Wszystko podobne.

Zawsze bronie w WR sie odróżniały, a teraz wszystko to samo bd ;/

blck.png

CPU: Intel Core I7 2700k // Mobo: ASRock Fatal1ty Z68 Proffesional Gen 3 // GPU: Sapphire Radeon HD7850 1024 MB/DDR5/256b // RAM: Kingston HyperX 2x4GB 2133MHz DDR3 // Zasilacz: OCZ Fatal1ty 550W // HDD: Western

Digtal Caviar Blue, 3.5", 500GB, SATA III, 7200RPM // Obudowa: Antec Dark Fleet DF10 ATX

Opublikowano

Scarl Black jest na zbyt dużej częsci ekranu przez co utrudnia rozgrywkę, ale to jest wyjerombana broń. Porównajcie jej wielkość w 1szej osobie z np. M4A1

"Za te wszystkie wybryki teraz najmocniej żałuje

powiem tylko przepraszam , bo tylko tyle umiem"

Opublikowano

UP:

Całkowita racja.

Skoro chcą zrobić drugiego combata, to chociaż niech to zrobią profesjonalnie -.-

Wg mnie również DSR zawiera zbyt dużą część ekranu, ale nie broń, tylko luneta.

Dodatkowo, zauważcie że te najnowsze bronie są ciekawe pod względem tekstur, ale trzymają je krzywo.

Powinni odświeżyć tekstury np. famka, a najnowsze bronie ustawić w prostej lini.

I niech w koncu dodają nowe tryby !! :angry:

Wtedy nie było by problemu a gra stałaby się cudem.

Opublikowano

Wiem, przez przypadek skopiowałem ponownie.

 

Scarl Snow Ma celownik holograficzny.

M4a1 i revolver będą na 1 slot.

 

Ja chciałbym aby wprowadzili tryby:

Sniper only

2nd slot only

Shotguns only

No mines/granades.

To by było boskie.

Aha czyli chcesz zamienić WarRock w drugi Combat Arms tak ? o to ci chodzi ?.

@TOP

A kiedy mają być te bronie nie które ? i czy na 100% ?

Opublikowano

Czy wprowadzenie trybów wiąże się z zamianą gry? -.-

Bo mi się wydaje że nie. Mam po prostu ochotę pograć sobie na snajpy, a zawsze wejdzie jakiś debil i się nie stosuje.

m14 i flashe. Z tym stoją tylko dzieci.

Dlatego aby grać z przyjemnością chcę aby wprowadzili jakieś tryby. Jest knife mode only, to czemu nie ma być innych?

 

Bronie które pokazywałem wcześniej zostały wprowadzone tak gdzieś 1-2/3 miechy później.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...