Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedż] KallistoMt2 Reaktywacja!


Wulfgar98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przepraszam Was najmocniej, mamy małe problemy ponieważ nasz Techik Moon Niewiem jak wam to powiedzieć, poprostu skasował pliki i Odszedł, robimy co w naszej mocy Serwer do jutra wystartuje, jeszcze raz was przepraszamy, wynagrodzimy to wam.

sygnatura2u.png

Opublikowano

Przepraszam Was najmocniej, mamy małe problemy ponieważ nasz Techik Moon Niewiem jak wam to powiedzieć, poprostu skasował pliki i Odszedł, robimy co w naszej mocy Serwer do jutra wystartuje, jeszcze raz was przepraszamy, wynagrodzimy to wam.

Koles kogo ty okłamujesz no kurwa kogo
Opublikowano

Kpisz ?

 

Przepraszam Was najmocniej, mamy małe problemy ponieważ nasz Techik Moon Niewiem jak wam to powiedzieć, poprostu skasował pliki i Odszedł, robimy co w naszej mocy Serwer do jutra wystartuje, jeszcze raz was przepraszamy, wynagrodzimy to wam.

Kpisz ?

90723235498125302866.png  

Opublikowano

Wulfgar prosił bym abyś napisał mi na gg : 35871092

bardzo proszę mam sprawę ; )

 

 

 

a co do serwa :

bardzo fajna prezentacja 8/10

dobre pomysły ; )

na pewno zagram

 

 

- polecam

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

Przepraszam Was najmocniej, mamy małe problemy ponieważ nasz Techik Moon Niewiem jak wam to powiedzieć, poprostu skasował pliki i Odszedł, robimy co w naszej mocy Serwer do jutra wystartuje, jeszcze raz was przepraszamy, wynagrodzimy to wam.

A nie mówiłam? ^^

Kogo Ty chcesz oszukać? I w ogóle po co Ci to? : )

229401491222156497913.gif

Opublikowano

Przepraszam Was najmocniej, mamy małe problemy ponieważ nasz Techik Moon Niewiem jak wam to powiedzieć, poprostu skasował pliki i Odszedł, robimy co w naszej mocy Serwer do jutra wystartuje, jeszcze raz was przepraszamy, wynagrodzimy to wam.

 

Skoro wasz doskonały technik skasował pliki to jak ty chcesz to do jutra odbudować? Zbierzesz jakieś je*ane gotowce z innych serwerów w których będzie w pi*du bugów i będziemy czekać tydzień aż je naprawisz a na końcu itak ci nie wyjdzie i zostawisz to wszystko... Proszę cię od razu odpuść.

Nick: Zawsze PeS
Gildia: Zawsze OnlySkill (Lider)

Opublikowano

Ten serwer to jest Fake, kiedyś był taki serwer dlatego mają ss weryfikujące itd, wszystkie screeny kopiowane z innych prezentacji , GP od 4 miesięcy i w ogóle. Tak jak kolega up mówi chcą tylko i wyłącznie wasze hasła i loginy , więc nie rejestrujcie się na tym syfie bo tylko stracicie , a co do autora tematu powiem tyle, że raport został już wysłany.

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...