Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedż] KallistoMt2 Reaktywacja!


Wulfgar98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

e935a8d061700.png

 

9a7d0542db756.png

2f90dcb423a5c.png

83936dfedbd12.png

 

Witam wszystkich fanów Metin2.

Chciałbym przedstawić wam nowy prywatny serwer.

Serwer nazywa się kallistoMt2, jest to serwer Easy / PvP.

Oznacza to że nie chodzi o wbicie jak najwyższego poziomu, ale oto jakie kto posiada "EQ".

Oto kilka informacji o serwerze:

 

MAX POZIOM: jest tylko mapa na 100 Poziom ale jak ktoś chce wbije na niej 255

MAX STATY: 95

ULEPSZACZE: Tylko Epiki ( Broszurka Szermierki )

MAGICZNY METAL: Jest u NPC

 

NPC - Druid Daje nam Skile na P.

Handlujemy TYLKO na mapie Handlowej.

 

 

 

TEAM SPEAK : Jutro

Raty Serwera: 4000%

 

43ae519e6ee97.png

83936dfedbd12.png

 

Procesor:

IntelŽ Core™ i7-2600K

Pamięć RAM:

16GB DDR3

Łącze:

1Gb/s

 

beznazwy3u.png

Istnieją dwie drogi tworzenia broni albo pod walki z graczami, albo pod walkę z potworami.

Bronie pod potwory (maksymalny stopień broni- 100 poziom) mają wbudowany bonus pod średnie obrażenia lub umiejętności, robi się je z broni na 75 poziom.

Natomiast bronie pod pojedynki z graczami są robione z broni na 65 poziom i docierają, aż do poziomu 220.

Jeżeli chodzi o zbroję są one robione z stal.

Istnieją 3 przemiany stali: 90 poziom, 100-110 poziom, 150-160 poziom.

Oczywiście także istnieje jeden typ epickich biżuterii, dokładny ich opis podam w najbliższym czasie (jutro lub pojutrze).

 

beznazwy20.png

 

34863065.png

 

15449255.png

 

58978994.png

 

40417575.png

 

88938423.png

 

51119218.png

 

67206389.png

 

67542456.png

 

29076301.png75281032.png

beznazwy5j.png

 

autopot.png

W sklepach w grze dostępne są mikstury (duże, średnie i małe), dzięki którym ułatwimy sobie rywalizację z potworami.

Przy każdym otrzymanym obrażeniu automatycznie regeneruje nam się HP (bez używania zwykłych mikstur).

Każda mikstura ma swoje ograniczona, im większa jest mikstura, tym na dłużej nam wystarcza.

 

jaszczurki.png

smokiz.png

Nowe mounty dostępne będą w grze jako drop ze szkatułek z bossów na wysokie poziomy.

Każda pieczęć umożliwia jazdę na jednym z wierzchowców na 5 godzin.

beznazwy2sp.png

 

313b701d5b4b0.png

83936dfedbd12.png

 

624a29c0c27b8.png

c729270d8d282.png

 

Dodaliśmy do waszej dyspozycji nową mapę jeszcze od 150 lvl, znajdziecie tam nowe npc u których będziecie dostawać autorskie, starannie wykonane questy. Mapa względem potworów jest robiona jak m2.

 

pierscien.png

 

qgdbi6.jpg

mapa1.png

 

mapa2.png

 

mapa3.png

 

mapa4.png

 

A to są npc, jakie tam spotkacie.

 

d4s77f.jpg

 

169458lodowy.png

Jest to nowy dangeon dostępny na naszym serwerze. To jest coś na zasadzie dt/ww, dam wam tutaj dwa screeny z wymiaru, reszte pięter zachowamy w tajemnicy dla was

smile.png

heossn.jpg

htavde.jpg

 

169460wymiar.png

Każdy z was pewnie kojarzy wymiar władców, u nas jest on nieco zmodyfikowany względem bosów jak i wyglądu.

Dostęp do niego jest podzielony levelowo, posiadamy dwa wymiar

1. Od lvl 40 do 65

2 Od 65 do 99

 

e56b44742faff.png

83936dfedbd12.png

 

08acf400b2b01.png

b441f89fcf9f0.png

f5b7c962eecf2.png

5385e968c3f06.png

 

bc68da3aab7fc.png

83936dfedbd12.png

 

Odporność na Miecze, Sztylety, Łuki, Bronie 2-ręczne, Dzwony - 10/20%

Szansa na Kryt, Przeszywka, - 15%

Max PŻ - 4000

 

Pozostałe Bony Standardowe.

 

d95022d41dc81.png

83936dfedbd12.png

 

[HA]Wulfgar

[HA]moon

[GM]Styczny

[TGM]Lizzawieta

[TGM]Faberos

 

HA - Główny Administrator

GM - Mistrz Gry

TGM - Testowy Game Master

 

30a2dc647968a.png

83936dfedbd12.png

 

Jest to specyficzny serwer i wiem że, są ludzie którym się on nie spodoba, bądź nie przypadnie do gustu.

Serwer został postawiony dla tych wszystkich graczy którzy mają dość ciągłego i monotonnego wbijania Poziomu, i mają zamiar zagrać gdzieś gdzie nie trzeba spędzić dni, tygodni na wbijaniu poziomu. U nas nie liczy się poziom postaci a EQ jakie posiada.

Piszę z prośbą do tych ludzi którym takie serwery się nie podobają aby nie pisali "zal' itp tylko dla tego że nie ma tutaj tony nowości.

Dziękuje i zapraszam do grania.

 

START JUTRO W NIEDZIELE GODZ 14:00

 

Mały filmik z serwa

 

 

d938a4b2a959c.png

83936dfedbd12.png

168b7c06248d9.jpg

b559879f7a5a9.jpg

9a7d0542db756.png

sygnatura2u.png

Opublikowano

Tsa dajcie szybciej żeby ludzie wkręcili się i zbierali ekipy etc. przyciągnie to o wiele więcej wiary. No wkońcu server gdzie można pokazać skilla. Ile max na ludzi?

Opublikowano

mapa1.png

 

mapa2.png

 

mapa3.png

 

mapa4.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie ma to jak kopiować ss z innych prezentacji : D

Mogłeś się chociaż wysilić i zamazać nazwę serwera z prawej strony : D

229401491222156497913.gif

Opublikowano

. a Grafiki biorę na szybko. Ponieważ jak wystartuję serw Zmienie to.

Skoro masz to na serwerze to robisz ss ze swojego serwera, a nie zabierasz czyjeś screeny^^

Skoro jesteś adminem to chyba masz dostęp do serwera?: D

229401491222156497913.gif

Opublikowano

Przecież to coś nawet nie wystartuje ^^

Wszystkie ss zabrane z innych prezentacji, poza tymi dla moda, a skoro nie robione na tym serwerze to raczej tego nie ma ^^

Autor tematu chyba chce zrobić ludzi w bambuko i to napewno. ;]

229401491222156497913.gif

Opublikowano

Skoro serwer miałby wystartować jutro na 100% to dlaczego nie dasz ss z serwera? Tylko z innych prezentacji?

Pisałeś dzisiaj, że jest tylko jedna dodatkowa mapa, po kilku minutach, że są tylko dwie, na 100 i na 150, po czym nagle pojawiło się kilka innych map, z czego żadnej nie ma na 100lvl i na 150lvl : D

Sam siebie okłamujesz czy jak ?^^

229401491222156497913.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...