Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZAKLADAM TEAM 2 PIERWSZE OSOBY MAJA PRZYWILEJE W TEAM TEAM BEDZIE GRAL W MC I CS 1.6


MaNieK937...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem Mariusz mam lat 13 chce założyć team żeby grac w takie gry jak minecraft cs 1.6 proszę o napisanie formularza jak ten :

Wiek

 

Mikro)nie wymagane):

 

czemu ty ? (można wpisać bo chce mieć team):

 

Nick:

 

Nazwa teamu będzie MineHead (mine minecraft head cs 1.6)

 

Mikro (nie wymagane):

 

kontakt GG:43567888

 

 

będziemy grac na serwerach factions a cs 1.6 tp itp

 

Dziękuje za napisanie formularzu ;)

 

 

POPROSZE WAS ABY ZNALEZC FAJNY SERVER FACtIONS MINE a cs tez jakis fajny HEAD

Opublikowano

  • FORMULARZ

  1. OLIVIER
  2. 11 LAT
  3. LUBIE WSPÓŁPRACOWAĆ
  4. DUŻO POMAGAM
  5. SENTERSE - MINECRAFT
  6. nEq | Bitch please | -_- COUNTER STRIKE
  7. POSIADAM STEAM
  8. GG TEZ POSIADAM
  9. SKYPE TEZ POSIADAM
  10. PISAC NA PW BEDE JUTRO OK. 16

Jeden pojebany hardcor który dostał 50 like'ów za 2 posty

Opublikowano

Wiek14lat

 

Mikro)nie wymagane): Mam

 

czemu ty ? (można wpisać bo chce mieć team): Bo troche rozrywki się przyda lubie grać z innymi.

 

Nick: Kiomen

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...