Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Shogun Total War 2 vs Shogun Total War 2 - Zmierzch Samurajów


Shiniox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, tak jak w tytule, która gra jest lepsza i którą polecacie ?

I słyszałem, że nie są najlepiej zoptymalizowane, dlatego czy pójdzie mi bez lagow ? :

 

Win 7

4GB Ram

2x2.2 Ghz

Geforce 210M

 

I gdzie opłaca się bardziej kupić. Na Allegro widziałem aukcje w cenie od 25-30zł.

I na steamie widziałem jakieś promocje.

I czy nie ma znaczenia czy kupię np sam kod do steama czy w pudełku ?

I jak wygląda multi w tej grze, gra ktoś jeszcze w multi ? Fajne jest ?

Doradźcie mi i jak można to znajdzcie mi aukcje które się opłaca.

 

Dam dużo lajków.

Prosze o pomoc.

Opublikowano
I gdzie opłaca się bardziej kupić. Na Allegro widziałem aukcje w cenie od 25-30zł.

I na steamie widziałem jakieś promocje.

 

Bardziej się opłaca na allegro, bo tam jest konkurencja, przez co ceny idą w dół ;)

 

I czy nie ma znaczenia czy kupię np sam kod do steama czy w pudełku ?

 

Jeśli kupisz w pudełku to instalujesz i grasz, a jeśli sam KEY, to wpierw musisz tą grę pobrać.

 

I słyszałem, że nie są najlepiej zoptymalizowane, dlatego czy pójdzie mi bez lagow ? :

 

Tak, pójdzie :P

 

Masz tutaj ładną ofertę:

 

http://allegro.pl/total-war-shogun-2-pc-pl-nowa-folia-24h-i2795915697.html

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

A jeszcze pytanie, czy nie bardziej opłaca się kupić Zmierzch Samurajów ?

Bo widzę, że jest w w cenie 35zł pudełkowa + 9zł za przesyłkę, i tak samo 35zł na steamie jako gift.

Jest to dobra aukcja ? Czy jak dostanę tą grę jako prezent to będę mógł robić to samo jakbym ją normalnie kupił ?

I która jest lepsza ? Zmierzch Samurajów czy normalna ?

I dużo osób gra na multi ?

 

Tu jest ta aukcja z giftem, opłaca się to brać ? Nie ma żadnych haczyków ?

http://allegro.pl/to...2814332761.html

 

Bo skoro za 30zł jest Shogun Total War 2

i za 35 Zmierzch Samuraiów to chyba bardziej się go opłaca bo jest nowszy ? :D

 

Dla mnie nie ma róznicy czy będę musiał pobierać czy bd miał w pudełku bo neta mam szybkiego, tylko bardziej martwię się o to czy będę miał to samo ?

Opublikowano

Tak, gra będzie na 100% ta sama, wybieraj tańszą ofertę.

 

A jeszcze pytanie, czy nie bardziej opłaca się kupić Zmierzch Samurajów ?

 

Jeśli jest mała różnica cen a Zmierz Samurajów jest nowszy, to bierz Zmierzch Samurajów.

 

I dużo osób gra na multi ?

 

Nie grałem to nie wiem, ale raczej tak, bo gra jest świeża ;)

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano
I jak to będę chciał ją aktywować to jak to zrobić ? Tam będzie jakiś kod w pudełku , który gdzie będę musiał wpisać ?

 

Wpisujesz ten kod na STEAM i z niego pobierasz grę ;) Tylko, że akurat ta aukcja to wersja pudełkowa gry, nie KEY.

 

Tylko, że Zmierzch Samurajów to tylko dodatek do Shogun Total War 2. Musisz wpierw mieć podstawę, tak jak jest w Simsach :P

 

Poza tym aukcja jest OK.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Zmierzch Samurajów to samodzielny dodatek.

I jeśli kupuję pudełkową wersje, to muszę tą grę jakoś aktywować, w jaki sposób?

Też tam będzie kod który gdzieś wpiszę? O to mi chodzi :D

Opublikowano
I jeśli kupuję pudełkową wersje, to muszę tą grę

jakoś aktywować, w jaki sposób?

Też tam będzie kod który gdzieś wpiszę? O to mi

chodzi

 

Tak, w środku pudełka (zapewne na tyle instrukcji) będzie kod, który wpisuje się podczas instalacji ;)

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

A ten kod do wpisania podczas instalacji to jest jednorazowy, nie ? I jeśli np chciałbym zagrać na innym pc, albo zepsuje mi się komp, to już drugi raz tym kodem nie uaktywnie ?

Więc jak to jest ?

Opublikowano
A ten kod do wpisania podczas instalacji to jest jednorazowy, nie ? I jeśli np chciałbym zagrać na innym pc, albo zepsuje mi się komp, to już drugi raz tym kodem nie uaktywnie ?

Więc jak to jest ?

 

Uaktywnisz. Możesz pożyczyć koledze i on też na nim zainstaluje. Jest on wielokrotnego użytku ;)

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

A, kolega też będzie mógł grać na multi ?

Czyli w tej grze nie potrzeba żadnego kodu do aktywacji aby grać przez neta ?

Mógłbym grać z kolegą jeśli on ma pirata a ja oryginała ?

Opublikowano
A, kolega też będzie mógł grać na multi ?

 

Tak, będzie mógł.

 

Czyli w tej grze nie potrzeba żadnego kodu do aktywacji aby grać przez neta ?

 

Nie, nie potrzeba.

 

Mógłbym grać z kolegą jeśli on ma pirata a ja oryginała ?

 

Nie, obydwaj musicie mieć oryginał.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Da radę grać na multi w tą grę na piracie np z kolegą jeśli oboje będziemy mieć pirata ?

Jakiś sposób ? Przez jakiś program czy coś ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...