Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prezentacja] AstralDemons - prywatny serwer Allos Online


Aidou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo_copy.png

Prywatny serwer do gry Allods Online. Jest to rosyjski serwer, który działa aktualnie na patch`u 3.0.

Główna Strona :

 

http://astraldemons.com/
 

Forum:

 

http://astraldemons.com/forum/
 

 

Klient:

 

http://astraldemons.com/index.php?p=download
 

 

Do torrent`ów trzeba założyć konto.

Patch, dzięki któremu gra jest po angielsku:

 

http://astraldemons.com/forum/index.php?/topic/4861-how-to-change-the-language/
 

 

Dzięki czemu zamiast rosyjskiego mamy grę po angielsku, wkrótce maja zostać dodane inne języki w tym polski.

Raty serwera :

Złoto x1

Drop x10

Exp x10

Jak zagrać ?

Ściągamy klient wersja 3.0, później patch dodający język angielski, podmieniamy pliki, grę odpalamy przez launcher w folderze bin. Oczywiście dodatkowo trzeba założyć konto na ich stronie z czym nie ma żadnych problemów.

Wkrótce zostanie też dodany serwer angielski PVP. Strona w języku angielskim i możliwość głosowania dla ludzi z poza Rosji.
Na forum jest dodany dział dla polaków.

Dodatkowe Informacje:

Jeżeli ktoś ma aktualnie problem z
rosyjskim polecam sobie otworzyć stronę przez google tłumacz. Dodana
została również angielska strona, dla reszty świata.

Osobiście uważam, że jest to aktualnie najlepszy serwer prywatny do tej gry. Gra sporo ludzi w tym coraz więcej ludzi z poza Rosji.

Zdjęcie weryfikacyjne:

Brak. Na Yt jest cała masa filmików z tego serwera.


 

Opublikowano

Server bardzo fajny, ale każdy gada po rosyjsku :'( więcej ludzi trzeba! Incense i inne rzeczy tego typu są za darmo w item shop, a reszta jak kolega pisał niedlugo powinni zrobić vote na cash pointy dla pozaruskich graczy. WBIJAĆ!

 

PS: Mój nick: "GejmMaster", jestę healer/dps więc możecie dodawać do party a jakby ktoś dopiero zaczynał to też pomogę chętnie :)

ULTRA Post Scriptum:W temacie napisałeś "Allos" ^^

Opublikowano

czemu mi gra cały czas się ładuje i się nie włącza?? na pewno nie za słaby komp ( 8 GB ram, win8 64 bit, intel core i7-36100m, 2,3 GHz karta NVIDIA geforce gt 635m 2 gb) to czego wina? internet też dobry..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czemu mi gra cały czas się ładuje i się nie włącza?? na pewno nie za słaby komp ( 8 GB ram, win8 64 bit, intel core i7-36100m, 2,3 GHz karta NVIDIA geforce gt 635m 2 gb) to czego wina? internet też dobry..

Win8 to gówno, zainstaluj win7 i bd śmigać ;3
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie wiem jak to odpalić. Pobrałem klienta, rozpakowałem, do tego podmieniłem język na ENG. Włączam przez luncher, stale się ładuje, po kliknięciu "PLAY" wyskakuje "Error 1.2". Co mam zrobić?

Pomogłem ? daj +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...