Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival][RPG] Blackshire! Nowo powstający pogromca serwerów RPG


gereid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2012_11_26_08_54_57.png

informacje.png

Adres serwera: blackshire.no-ip.org

wersja: 1.4.5

Potwory:Tak

Zwierzeta:Tak

PvP:Tak

Premium:Nie

Sloty:20

Biala Lista:Nie

Nether:Tak

On/Off:ikonkabf.png

 

pluginy.png

 

Pluginy zostały dobrane w taki sposób, aby jak najbardziej urozmaicić rozrywkę, jednocześnie w sposób subtelny - tak aby nie zepsuć magii trybu surviwal!

 

Najważniejsze, które kształtują całą rozgrywkę to:

Factions, Mcmmo, Chest shop, TreasureChest

 

 

Ponadto funkcjonuje Dynamiczna mapa dostępna z poziomu przeglądarki:

 

 

Z czasem, zgodnie z waszymi życzeniami

instalowane będą kolejne pluginy!

admini.png

Gereid

 

 

inf.png

 

Serwer ten, jakkolwiek nowy, z czasem stanie się zaludnionym centrum RP.

Został on założony, ponieważ na polskiej scenie nie ma niestety serwera Surviwal, z elementami RP, Blackshire to zmienia!

 

Gdy tylko Serwer się ustabilizuje, i uformuje się grupka fanów, zostanie zakupiony Dedyk, którego liczba slotów będzie sukcesywnie zwiększana. Bazowo dążyć będę do 100 slotów.

 

Ponadto:

 

 

Będzie otworzona rekrutacja na Moderatorów, a w późniejszym czasie, moderatorzy awansować będą na Kid-Adminów.

 

 

Wspierana będzie wszelka aktywność RP.

Potępiać natomiast będziemy dysleksje i wszechobecne chamstwo!

 

 

 

Zapraszam do Gry!

 

 

Spawn w całości wykonany przez gracza Gereid.

Opublikowano

Versja 1.4.5

 

Przez kilka dni sporo się zmieniło - między innymi postanowiłem zmienić mapę na bardziej przyjazną graczowi - nie ma już wszechobecnych oceanów, na rzecz rozległych łąk pustyń i lasów, poprzeplatanych rzekami ;)

 

Kosztowało to wiele czasu, ze względu na konieczność przeniesienia struktury zamku w całkiem nowe miejsce, i wtopienie w okolice w taki sposób, aby niewyglądał zbyt nagannie ;)

 

 

pozatym nastąpił reset kilkugodzinnego dorobku garstki graczy, którzy odwiedzili mnie w wczesnej fazie istnienia serwera ;)

 

 

Ponadto: dodałem pierwszą z wielu ukrytych komnat ze skarbem

rozpoczełem prace nad budową strony oraz forum serwera

Przymierzam się do podjęcia decyzji Czy, i jakie usłygi będą dostępne w formie Vipa

 

 

W najbliższych planach jest:

stworzenie eventu Parkour w Wieży isengardu która pojawiła się w okolicach spawnu,

Stworzenie w jednym z skrzydeł twierdzy areny PvP

 

Zapraszam do zwiedzania :)

 

Pozdrawiam, Gereid.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...