Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Balantia.pl nie zapomniana przygoda [ZAPOWIEDŹ]


kudelek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ledwo co to ****** wystartowało i już

"Balantia seria zapowiedź"

"Balantia Let's Play"

"Balantia przygoda"

O M G

0_o

1359203056-U369922.png

Opublikowano

UP@

 

U wież mi że serwer się długo utrzyma wystarczy że zarobią i wykupią zabezpieczenie albo zainwestują za swoje pieniądze i tak im się to zwróci wtedy ataki ddos będą nie odczuwalne dla serwera Metin2. I ludzie kręcą z niego gdyż wychodzi na to że to 1 z najlepszych serwerów :)

Opublikowano

I ludzie kręcą z niego gdyż wychodzi na to że to 1 z najlepszych serwerów :)

Haha..Jak to jest najlepszy serwer to .. ja jestem Papieżem ^^

1359203056-U369922.png

Opublikowano

UP@

 

U wież mi że serwer się długo utrzyma wystarczy że zarobią i wykupią zabezpieczenie albo zainwestują za swoje pieniądze i tak im się to zwróci wtedy ataki ddos będą nie odczuwalne dla serwera Metin2. I ludzie kręcą z niego gdyż wychodzi na to że to 1 z najlepszych serwerów :)

 

po 1 pisze sie UWIERZ ; )

 

z tego co wiem to TOP 1 Narazie jest Ravia , Balmora , Xenox , BALANTIA

pierdolisz a nie wiesz ..

UP@

 

Każdy ma swoje zdanie a Spamić mi w temacie nie musisz więc żegnam

 

tak kazdy ma swoje zdanie ale po co piszesz ze to spam skoro napisal swoje zdanie?

" zegnam " to moze ci napisac KOKOSZ :)

Opublikowano

po 1 pisze sie UWIERZ ; )

 

z tego co wiem to TOP 1 Narazie jest Ravia , Balmora , Xenox , BALANTIA

pierdolisz a nie wiesz ..

 

tak kazdy ma swoje zdanie ale po co piszesz ze to spam skoro napisal swoje zdanie?

" zegnam " to moze ci napisac KOKOSZ :)

 

Zgadzam sie z toba. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...