Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sdlongju - Błąd Połączenia Z Sewrem


Treej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchajcie mam problem, mianowicie nie moge się zalogować na serwer SDLongju, gdy wchodze na spol. pisze:

 

-Błąd połączenia z serwerem

 

A gdy wchodze na chinolu pisze cos po chinsku i wyskakuje komunikat z dzwiekiem takim jak przy tym z błędem wie ktos o co come on??

 

Mam nowe wtyki, ale nie moge się zalogować powie mi ktos co sie dzieje ??

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

Opublikowano

Sciągnij znowu nową podstawke chińska wczoraj nastepna cofka była lvl poszedl sie je*****... i dropnieta stalka dla sury i woja :/

 

P.S Zrobi ktos nowe spol?

 

K**a co jest nie mam nawet EQ!

6451046.png

Havnen Entreprenørservice A/S

Bywalec
Opublikowano

server jest offline albo 4ever albo konserwacje bo na statusie online jest logowanie a wybor i swiat gry sa OFF

Opublikowano

Serwer działa , nie mam stalki na woju a ani na ninji zreszta reszty eq też nie ma , nie wiem co sie stało :/

 

6451046.png

Havnen Entreprenørservice A/S

Bywalec
Opublikowano

jak dziala... to daj spolszczenie albo IP ...

P.S: ja mam cały czas zostaniesz;/ chodzi o s1 nie o s2;d

Opublikowano

Wejdz na strone główną pobierz nową podstawke chińską i wbij ja właśnie gram.

6451046.png

Havnen Entreprenørservice A/S

Opublikowano

ej no pomóżcie mi dajcie spolszczenie albo coś żeby mi chodziło bo mi nie chce działać dzisiaj rano chodziło normalnie tera błąd łączenia z serwerem HELP!!

Opublikowano
To nie sdlongju bo wszyscy pro eq i kilka militarków w tle :/

 

Na SDL dodano miliatary.

 

A co do pro eq to nie wiem co w tym dziwnego tam latwo sie dorobic wszystkiego.

6451046.png

Havnen Entreprenørservice A/S

×
×
  • Dodaj nową pozycję...