Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy samochód i części, gdzie dropnąć i jak? POMOCY


revenge94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, gram od 4 dni w NFS World, jeździłem Mazdą i uzbierałem 2 miliony, po czym kupiłem sobie Lexusa LFA. Na maździe miałem średnie itemki, a tu mam najslabsze te ze sklepu. Ma ktoś linka z danymi wyścigami co gdzie można dropnąć?

 

I NAJWAŻNIEJSZE PYTANIE: Czy rzeczy leca niezależnie od miejsca? Czy najlepsze leca ze złotych kart? I jak zrobic zeby miec zlote karty.. ?

 

Z gory dzieki

Opublikowano

Żeby mieć złote karty musisz być na pierwszym miejscu. Części lecą wszędzie, ale najlepiej na ucieczce drużynowej HIGHT STAKES bo tam za 2 miejsce też masz złotą kartę.

Opublikowano

Siema, gram od 4 dni w NFS World, jeździłem Mazdą i uzbierałem 2 miliony, po czym kupiłem sobie Lexusa LFA. Na maździe miałem średnie itemki, a tu mam najslabsze te ze sklepu. Ma ktoś linka z danymi wyścigami co gdzie można dropnąć?

 

I NAJWAŻNIEJSZE PYTANIE: Czy rzeczy leca niezależnie od miejsca? Czy najlepsze leca ze złotych kart? I jak zrobic zeby miec zlote karty.. ?

 

Z gory dzieki

Tak, ze złotych lecą najlepiej, a żeby je zdobyć wystarczy wygrać wyścig, uciec z pościgu po 8-10 min lub w ucieczce drużynowej uciec całym team'em.

 

Żeby mieć złote karty musisz być na pierwszym miejscu. Części lecą wszędzie, ale najlepiej na ucieczce drużynowej HIGHT STAKES bo tam za 2 miejsce też masz złotą kartę.

Nie najlepiej tam dropią, tam najłatwiej zdobyć złote karty, tylko tyle. W każdej drużynowej ucieczce zdobywasz złote karty jeśli ukończą ją wszyscy, nawet na 4 miejscu.

 

To wszystko jest w FAQ.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...