Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Fabryka Avków I Sygnatur


machen2601

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema dzisiaj chciałbym wam zaproponować robienie sygnatur i avatarów ZUPEŁNIE ZA FREE ! Chętni pisać na PW :>

 

Możecie spotkać mnie pod nickiem Haapaj


Beztytulu_hsnqrqr.png

Opublikowano

Noto dajesz. Sygnaturka ma meic odcienie zielone z napisem ZychuP. Avka nie chce

 

@Edit

sygna 400x150

jA Nop

Opublikowano

To ja poproszę avek i sygnę:

 

Avek i Sygna:

Rozmiar (Avka): 100x100

Rozmiar Sygny : 450x150

Tematyka:Jakaś ładna laska

Napis:Sebos

 

 

Poczekam na efekty ^ ^

Mam nadzieję że mi się spodoba

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano
Noto dajesz. Sygnaturka ma meic odcienie zielone z napisem ZychuP. Avka nie chce

 

@Edit

sygna 400x150

 

http://img407.imageshack.us/img407/6987/narutozychup.png

 

Mam nadzieje ze sie podoba :))

 

@UP

 

Jedziemy z koksem :D

Możecie spotkać mnie pod nickiem Haapaj


Beztytulu_hsnqrqr.png

Opublikowano
http://img407.imageshack.us/img407/6987/narutozychup.png

 

Mam nadzieje ze sie podoba :))

 

@UP

 

Jedziemy z koksem :D

Jakby byl ladniejszy napis (sciagnij czcionke) + mniejszy rozmiar(400x150) + jakies efekty :P Ale stock i render fajne :P

jA Nop

Opublikowano
To ja poproszę avek i sygnę:

 

Avek i Sygna:

Rozmiar (Avka): 100x100

Rozmiar Sygny : 450x150

Tematyka:Jakaś ładna laska

Napis:Sebos

Poczekam na efekty ^ ^

Mam nadzieję że mi się spodoba

 

Sygnaturka :

 http://img255.imageshack.us/img255/7377/sebos.png

 

Mam nadzieje ze sie podoba

 

btw. avek doda SongokuCFC :)

Możecie spotkać mnie pod nickiem Haapaj


Beztytulu_hsnqrqr.png

Opublikowano

@2x Up

Kobitka ładna ,ale zapomniałem dodac że miała byc realna -huj z tym.

Tło niestety nie jest najpiękniejsze -tak samo napis

@Up

Sebos2 a nie jakiś Sebeos

 

Po pierwsze,Tak jak napisałem wcześniej -realna (zapomniałem dodac to )

Po drógie Wszystkie avki robisz tym samym stylem ;/,cały czas ten sam efekt itd. ;]

 

Niestety nie podobają mi się ;/

Czekam na kolejne prace -może się uda

 

 

PS.

Dodajcie "rekrutacje" dzięki której każdy by mógłby do was dołaczyc ^ ^

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Po pierwsze napisy są dobre;] sama chciałaś Sebos a nie Sebos2 tak pisze w zamówieniu;) a co do tła dzięki za rade;)

2ywfp78.jpg

 

GG: 8197286

Opublikowano
@2x Up

Tło niestety nie jest najpiękniejsze -tak samo napis

 

wiem tlo mi nie wyszlo srry, ale uczylem siostre robic sygny :D

 

@Up

Sebos2 a nie jakiś Sebeos

 

Hm w zamówieniu jest Sebos :)

 

PS.

Dodajcie "rekrutacje" dzięki której każdy by mógłby do was dołaczyc ^ ^

 

Narazie we 2 dajemy rade, jak bedziemy kogos potrzebowac damy znac :>

Możecie spotkać mnie pod nickiem Haapaj


Beztytulu_hsnqrqr.png

Opublikowano

Sorki ze tak powiem ale nauczcie sie najpierw robic troche sygnatury ;] bo nawet nie wtapiacie renderow;]powiem to co mowie prawie wszystkim amatorom bo u wszystkich tego brakuje. swiatla brak glebi tak samo a o focalu nie wspomne napewno nawet nie wiecie co to jest;]

 

Wiec moze zrobcie tak .. Spróbujcie najpierw sie nauczyc dobrze robic a pozniej komus to tylko rada a robcie co chcecie ;]

 

Songoku@

nie rób caly czas jednym stylem ;]

poniewaz prace stana sie monotonne

54585309939136444418.png

Opublikowano
Sorki ze tak powiem ale nauczcie sie najpierw robic troche sygnatury ;] bo nawet nie wtapiacie renderow;]powiem to co mowie prawie wszystkim amatorom bo u wszystkich tego brakuje. swiatla brak glebi tak samo a o focalu nie wspomne napewno nawet nie wiecie co to jest;]

 

Wiec moze zrobcie tak .. Spróbujcie najpierw sie nauczyc dobrze robic a pozniej komus to tylko rada a robcie co chcecie ;]

 

Songoku@

nie rób caly czas jednym stylem ;]

poniewaz prace stana sie monotonne

 

Cos Ci nie pasuje ?? Wypad ...

Możecie spotkać mnie pod nickiem Haapaj


Beztytulu_hsnqrqr.png

Opublikowano
No to ja też:

 

Sygnatura:

Rozmiary: 400x150,

Tematyka: Czacha lub irokez,

Napis: lowzjeee

 

 

Prosze:

http://img519.imageshack.us/img519/3632/lowzjeee.png

Możecie spotkać mnie pod nickiem Haapaj


Beztytulu_hsnqrqr.png

Opublikowano
Najpierw dojdzcie chociaz do minimalnego poziomu sygnaturek, potem robcie takie tematy :O

 

Dobra thx . Panu juz mowimy dowidzenia

Możecie spotkać mnie pod nickiem Haapaj


Beztytulu_hsnqrqr.png

Opublikowano
Dla Seobos2 Mam nadzieję że się spodoba;)

 

dsasda.jpg

 

Tutaj jest ten bład

 

A co do autora tematu:

Sygny nie są najlepsze ,ale niektórzy mają racje -pocwiczcie trochę poczytajcie tuty i jak już będziecie umieli więcej to byście mogli robic lepsze prace.

 

A sygny i avki mogli byście robic w między czasie nauczania ;]

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano
Tutaj jest ten bład

 

A co do autora tematu:

Sygny nie są najlepsze ,ale niektórzy mają racje -pocwiczcie trochę poczytajcie tuty i jak już będziecie umieli więcej to byście mogli robic lepsze prace.

 

A sygny i avki mogli byście robic w między czasie nauczania ;]

 

Nooo wiemy uczymy sie caly czas. Ale taki koles przyjdzie i zacznie ci jechac ...

 

@P.S 300 post

Możecie spotkać mnie pod nickiem Haapaj


Beztytulu_hsnqrqr.png

Opublikowano

Kto pierwszy ten lepszy!

beznazwy1d.png

 

MIKE! Moja sygna miala 300x200 pxl wiec regulaminowa, czemu niby usunales? -.-

iloverock.png

Opublikowano

Ja Ja gud gud ^ ^,sczerze to mi się nie podoba.Perfekcyjnie spłasczona tło do pupy i do tego dochodzą te "błyski"

 

 

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...