Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Jowe1999 vs xMiyoshi


Jowe.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający:Jowe1999

Wyzwany: -

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka:zwykły diss

Notatka:chce próbować dalej to będzie mój 3 diss w życiu

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

Ego twoje cie przerasta

Kolego wyrwe cie jak chwasta

Wielkim raperem nie jestem fakt

Ale z tobą zerem wygrać bedzie łatwo

Wielki myslisz jesteś? MC jesteś?

Jedynym czym jesteś to zerem, gównianym bohaterem, pieprzonym pozerem

Myśli twoje odbiegają od tematu

Od tego pierdolonego schematu, mojego poematu

Masturbować pozniej będziesz się

Bo teraz czas dissowac cie

Głupota twoja mnie przersta

Jak chujowa twoja cnota

Zbawić wszystkich chcesz? Ocal siebie wpierw

Będziesz krwawić, wszystkich bawic

Najpierw cie dopadne a potem się rozpadne

Znaleźć mnie nie możesz? Sam sobie nie pomożesz

Może boisz się, że rozwale cie?

W marny proch zamienisz sie.

 

 

@edit o.O dopiero teraz wbiłem na twój prof i wiem że jesteś dziewczyną, chyba się nie obrazisz że są odmiany bardziej męskie no nie?

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

Ej gościu, czy Ty nie przeginasz?

Najeżdżasz na laskę, a sam się wypinasz.

Ja jestem zerem? Nie pora na żarty.

Zagraj dziś ze mną w otwarte karty.

Twoje rymy są żałosne i w chuj banalne,

a teksy tak głupie, że absurdalne.

Nie boję się Ciebie tani lamusie!

Gdzie kurwa zgubiłeś swoją mamusię?

Może wystarczy? Już się poddajesz?

Nie wymyślaj więcej tych słabych bajek!

I kto tu kogo "wyrwał jak chwasta"?

Ciebie to wszystko chyba przerasta!

Miażdżę Cię dzisiaj bezproblemowo,

to do mnie należy ostatnie słowo.

A teraz pozwól, że już zakończę,

zanim kompletnie Ciebie wykończę.

 

*nie, nie obrażę się. xD Myślałam, że zwróciłeś uwagę w dissie z Diamont'em. ;p

Opublikowano

jowe:

Kolego wyrwe cie jak chwasta

* Chyba koleżanko.

Najpierw cie dopadne a potem się rozpadne

* Bez sensu, autopancz skierowany w sb.

Ogólnie w chuj błędów, końcówek, kwadratowo, zero panczu.

 

Zawodniczka:

Końcówka chujowa, słaby pancz, krótko.

 

Remis.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

jowe:

 

* Chyba koleżanko.

 

* Bez sensu, autopancz skierowany w sb.

Ogólnie w chuj błędów, końcówek, kwadratowo, zero panczu.

 

Zawodniczka:

Końcówka chujowa, słaby pancz, krótko.

 

Remis.

 

Dziękować za konstruktywną krytykę, ale to moje początki, więc logiczne, że daleko mi do ideału. :D

Opublikowano

Majken co to autopancz? xD

W reg nie ma glosow remisowych glosuje sie na jednego albo na drugiego, nie zeby cos ;)

Aa.. Z tym ze napisalem kolego zamiast kolezanko to wiem i jest wylumaczone nizej czemu + to z rozpadnieciem to chodzi ze spelnie swoja role i znikne

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...