Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] działajacego zmieniacza bonów na Yitian2


Silkroad143

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Robie to z wielka nie checia ale jestem zmuszony załozyc ten temat, gdyz przejrzałem setki postów zwiazanych z tematem "zmieniacz bonów na Yitain2" zajeło mi to mnustwo casu, pobrem kilkanascie 'zmienaczy bonusów' i nic;/

Uzywałem BS 3.0.0.5 oraz 3.0.0.0.6 wielo krotnie na innych serwerach oraz sb padmaka juz od niepamietnych czasów a teraz po 6 miesiecznej przerwie z TY2 nie działa zaden. Co dziwniejsze nawet wbudowany bs w kamerModzie nie działa (nie miesza bonow)

Jedyna rzecza jak mi sie udała zrobic to na właczonym kamer modzie odpalenie BS 3.0.0.5 i mieszanie 6-7b, natomiast 1-5 nawet niedrgneły.

Yitian2 ma dobre zabezpieczenia anty-hakowe moze trzeba zablokowac hack shilda (jak tak to podeslijcie jakis link z instrukcja)

Jezeli jest ktos w stanie mi naprawde pomóc bede niezmiernie wdzieczny...

 

pogrążony w rozpaczy Gracz

 

 

 

 

PS:Juz mnie bola oczy od mieszania bonów :D

Opublikowano

wielokrotnie uzywałem kamer moda (na serwie Divine Worlds2 działa mieszanie na kamer Mdzie a na Yitian 2 nie miesza) oraz BS i SB i zawsze dizałał bez zarzutów i bez problemu

Opublikowano

Ale czy ID zmianek zmieniłeś? Jeżeli nie to kładziesz na przed ostatnie miejsce w eq i dajesz przeładuj.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...