Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] - [FB+Surv],[4FUN],[Stabilna Maszyna],[40 slot.],[No-Lag]


chomik98.12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

serwer.png

Bez nudzenia was podamy istotne rzeczy o serwerze.

 

1.Liczba slotów wynosi na początek 40.

2.Parametry serwera są w miarę nie powinno lagować.

3.Tryb serwera to FreeBulid + Survival + 4Fun

4.Nie musisz posiadać premium by wejść na serwer

5.Żadnych bugów,x-rayowców itp.

6.Ogarnięta administracja.

 

Nie bedę wymieniał więcej zalet ponieważ sami w swoim czasie się dowiecie !!!

 

 

Opis.png

Serwer nie będzie zniechęcał ludzi do wyjścia wręcz przeciwnie będzie was "uzależniał" od gry.

Ten serwer będzie w bardzo dobrym stanie technicznym jak i również graficznym.

 

Serwer nie padnie po 1/2 mieś ... gwarantujemy !

 

Różne dodatkowe opcje premium nie będą tak dużo dawały tylko w jakimś stopniu ułatwiały grę a zwykły gracz może osiągnąć więcej niż gracz premium.

 

Gdy znudzi cię budowanie albo zarabianie na dom będziesz mógł się pobawić na grach.

Dostępne : Spleef,MobArena,SurvivalGames (2 mapy zmieniane co 2 tyg.)

 

Działki są dawane bardzo szybko przez administratora !

By mieć działkę nie będziesz musiał płacić wirtualnych pieniędzy ani realnych.

Po prostu ją dostaniesz.

 

Ogarnięta administracja we wszystkim ci pomoże.

 

To by było na tyle więcej sami się dowiecie ....

 

"Wystarczy wejść, a już pochłonie cię gra:

 

 

co%20tam%20znajdziesz.png

Pewnie myślisz że FreeBulid każdy jak inny jakeś działki , Jobs i inne denne duperele.

 

Ale nie jest tak u nas ...

 

Na serwerze nie będzie można bugować,cheatować.

Więc nikt w jakiś niemoralny sposób będzie lepszy od ciebie tylko grą.

 

Działki mają wymiar 20x20.

Przyznawane za darmo.

 

Różne zabawy jak : SurvialGames,SimpleSpleef,MobArena,Eventy,Parkour'y

 

Komendy są łatwiejsze i spolszczone.

 

Np. /warp <warp> = /w <warp>

Np. /sethome = /ustawdom

 

I inne uwygodnienia.

 

 

notatnik.png

Taka notatka co i kiedy możliwe że będzie.

 

 

Start serwera : jeszcze nie ustalony ale coś w grudniu.

 

Musimy dobudować mapkę i naprawić wszystkie bugi.

 

IP Serwera:

Możliwe że będzie takie

 

fb.nolife.net

 

LUB

 

fb.no-life.net

 

Jeszcze nie wiemy

:)

 

To chyba na wszystko prosimy pisać o komentarze związane z serwerem.

 

 

Dzięki !

:ninja:

Opublikowano

Dziękuję za dobry komentarz ... na pewno się nie zawiedziecie | Vip hyyy ale my nic nie narzucamy żeby kupywać tak jak na wielu serwerach że idą w kasę ... owszem zrobiliśmy rangę dla graczy którzy sobie na to pozwolą i to odciąży to nasze kieszenie :)

 

 

Zachęcam do komentowania...

Opublikowano

No super, ale plugin jobs byś mógł dodać ;) Nie chodzi tu o prace farmera, a same zarabianie. Np, jakaś działka (przykładowo 50X50) była by już do kupienia :) I prośba... NIE INSTALUJCIE OREBUSCORFER(czy chuj wie jak to się pisze xD) Bo to powoduje mocne lagi :C

Opublikowano

AdzikXD - dobrze skonfigurowany plugin nie powoduje wielkich obciążeń.

 

Jobs - nie potrzebny zarabia się z sprzedawania surowców.

 

Na serwerze nie będzie żadnych lagów jeśli będą one od serwera odrazu będą naprawiane.

 

Każdy działkę ma za free 1 a vip ma 40x40

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...