Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak oddac/sprzedac postac jak juz nie mam znaków?


olopex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam do was pytanie da sie jakos sprzedac postac gdy juz sie wykorzystało te 3 znaki/punkty za które dało sie zwrócic postac?

Opublikowano

Nie da się. Musisz poczekać, aż Riot doda nam żetonów :)

Oj, troszkę to potrwa zanim sami z siebie nam je dadzą ;)

 

Witam, mam do was pytanie da sie jakos sprzedac postac gdy juz sie wykorzystało te 3 znaki/punkty za które dało sie zwrócic postac?

 

Innej możliwości nie ma, to jest już bezzwrotna transakcja. Musisz czekać :)

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

A wiadomo może kiedy tak sie stanie?

 

@Edit a myślicie ze jak by sie do nich napisało jakiegos emaile to by cos pomogło np. o prośbe o jednego tokena czy cos?

Pomocnik
Opublikowano

Hmm możesz spróbować do nich napisać, ale na pewno nie dostaniesz tego za darmo, będziesz musiał im wysłać jakiś obrazek, wiersz, czy coś w ten deseń ^^.

 

Możliwe, że z okazju startu sezonu 3 dodają nam żetony. ;)

Opublikowano

Wysyłanie obrazka, wierszyka działa w wypadku brakujących rp do 30-40, tokena Ci nie dadzą. Można pisać im, że się raz pomyliłeś czy coś jakąś BARDZO DOBRĄ ściemę walnąć, ale nie wiem czy to coś da, trzeba czekać aż kiedyś - święta, czy coś będą dodawać.

Opublikowano

Wysyłanie obrazka, wierszyka działa w wypadku brakujących rp do 30-40, tokena Ci nie dadzą. Można pisać im, że się raz pomyliłeś czy coś jakąś BARDZO DOBRĄ ściemę walnąć, ale nie wiem czy to coś da, trzeba czekać aż kiedyś - święta, czy coś będą dodawać.

 

Na święta mało prawdopodobne, mają być RP'ki 400 ponoć. Nie jest to pewna informacja. Na żetony bym nieliczył.

 

Hmm możesz spróbować do nich napisać, ale na pewno nie dostaniesz tego za darmo, będziesz musiał im wysłać jakiś obrazek, wiersz, czy coś w ten deseń ^^.

 

Możliwe, że z okazju startu sezonu 3 dodają nam żetony. ;)

Możliwe, choć mało wiarygodne.

 

A wiadomo może kiedy tak sie stanie?

 

@Edit a myślicie ze jak by sie do nich napisało jakiegos emaile to by cos pomogło np. o prośbe o jednego tokena czy cos?

 

Nie, mail w takiej sytuacji gówno da. Gdyby Ci brakowało 5-10 rp'ków do skina, champa to w zamian za wierszyk, obrazek jakiejś postaci dostałbyś takie małe doładowanie, jak ktoś już wspomniał.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

@up

 

Nie mówię o najbliższych, ale kto wie, Riot lubi czasem robić niespodzianki :) A na pewno nie dodali 3 żetonów by po ich wykorzystaniu pisało "0" kiedyś będzie doładowanie, musi być, bo postacie wychodzą, a 3 zwroty na 100+ postaci to troszkę mało.

Opublikowano

@up

 

Nie mówię o najbliższych, ale kto wie, Riot lubi czasem robić niespodzianki :) A na pewno nie dodali 3 żetonów by po ich wykorzystaniu pisało "0" kiedyś będzie doładowanie, musi być, bo postacie wychodzą, a 3 zwroty na 100+ postaci to troszkę mało.

 

Niby racja, rzekłbym nawet, że bardzo mało. Jak ktoś ma powiedzmy już 60 postaci, to nie zwróci sobie większości gdyby chciał ;) Może i dadzą żetony, na jakiś specjalny event czy święto.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Jesli wczesniej nie wykorzystałeś tej metody to polecam .

Masz link do poradnika znajomy kręcił . :D

http://www.youtube.c...h?v=oXwj5es4xRs

 

Spróbuje tego może sie akurat uda bo chce sprzedac tylko jedną postac zeda bo moim zdaniem jest nietrafiony jak prezent od ciotki pod choinke;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...