Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] YouTube Móraż


Wyjątkowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: YouTube

Wyzwany: Obojętnie

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka: Zwykły diss

Notatka: To będzie mój pierwszy diss, tak dla fanu :)

2iw0ill.jpg



More than Passion !


Opublikowano

Jedziemy.

 

Siemanko szmato, nie jestem twoim tatą.

Pochwal się kolegą, że zjechał cię Amator.

Bierzesz wyzywania jak chuja do połykania.

Wychodzisz na ulice, czujesz się dziwnie

Nie dziwię Ci się z taką mordą ? - Własnie.

Dissując Cię czuje się jak był bym w transie, kiedy ostatnio byłeś ze starą na sensie ?

Pytając Cię, ja już znam odpowiedź jesteś spizgany to jest już twój koniec.

Dla mnie te rymy są banalne, dla Ciebie profesjonalne, nie dziwie Ci się jestes Amatorem (haha)

Może zostaniesz kiedyś doktorem - raczej nie.

 

A teraz pierdolnięcie i robisz krok do Tyłu,

Nie stać na chleb - no Chłopie weź się przyłóż

Jesteś murzynem białych, to sama prawda

A teraz napisz list do swojego Dziadka

Makabra to co teraz z Tobą głąbie robie

Ludzie o tym już wiedzą na całym globie

I tonie cały świat w tych trzech słowach

Jesteś zwykłą pizdą - Wielka szkoda

 

 

 

 

 

 

Ludzie nie wiedzą, że sypiasz z Matką - oj sory to miało być zagadką.

Nie za łatwo wierzyć kurwą, jesteś dla mnie zwykłą prostytutką

Do tego tanią, więc słuchaj prosze, tamtego lata nosiłes kalosze

Pryszczaty huju, jesteś zwykłym userem, Twoja Stara podciera się serem,

Przepraszam bardzo za te przestrogi, Twój stary goli sobie nogi ?

Oj chyba trochę powiedziałem, Twoja kolej za dużo wygadałem :)

 

 

Powodzenia, mam szacunek do przeciwnika jeżeli Cię tekst uraził proszę o walkower z korzyścią dla przeciwnika

2iw0ill.jpg



More than Passion !


Opublikowano

O czym Ty pierdolisz? zaraz Móraż Ciebie zgnoi,

YT już ucieka, tak się strasznie pajac boi,

wziąłem z Tobą diss tak na pic, zjem Cię jak rydz,

ostatnie sześć twych wersów, śmiać się czy płakać?

jak Móraż zagra, tak Ty będziesz skakać,

a nawet zatańczysz, na moc moich panczy,

Twoje hobby football? a może ekstraklasa,

niewyspany wrócił, idź obciągnij mu kutasa,

to dopiero połowa a już planujesz swą śmierć,

możemy wyjść na ring, zapoznasz moją pięść,

walczyć z Tobą na słowa? Rapujesz niczym Owal,

flow masz jak Mezio, styl jak jakiś pedzio,

chciałbyś żebym już skończył, ale jeszcze odrobina,

zaraz wyjmę guna, zapierdolę skurwysyna,

późna już godzina, lecz Móraż nawija nadal,

zniszczyłem Cię, wytrzyj dupsko i spadaj!

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

YouTube ma jakieś kompleksy, 3 czy 4 razy gada o starszej Móraża,

Chuj wie o co człowiekowi chodzi:

Twoja Stara podciera się serem,

 

Takie pierdolenie niszczy to forum.

 

Głos 100% Móraż.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Głos na móraż, jak up zauważył, tamten diss miał wjazd na rodziców.

Opublikowano

Siemanko szmato, nie jestem twoim tatą.

 

Dziwny początek...

 

 

Pochwal się kolegą, że zjechał cię Amator.

 

Dla mnie te rymy są banalne, dla Ciebie profesjonalne, nie dziwie Ci się jestes Amatorem (haha)

 

To kto w końcu jest amatorem? I kolegom, nie kolegą.

 

 

Dissując Cię czuje się jak był bym w transie, kiedy ostatnio byłeś ze starą na sensie ?

 

Wtf?

 

 

Pryszczaty huju, jesteś zwykłym userem, Twoja Stara podciera się serem,

Przepraszam bardzo za te przestrogi, Twój stary goli sobie nogi ?

 

*chuju

To jest diss na Móraża czy na jego rodziców? ;f

 

Generalnie głos na Móraża, ale do jego dissu też mam parę "ale". Zwłaszcza do ostatniego wersu. o.O

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...