Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Serwer Freebuild+RealLife[10-30slotow][DEDYK][WL-OFF][Non-Premium]


kubakapela

SERWER FB/RL  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcia?by? zagra? na takiego typu serwerze ?

    • Tak , z ch?ci? :)
      3
    • Mo?liwe . ;>
      1
    • Nie , ?enada ! Komentarz ( Dlaczego?)
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Przedstawię Wam Kilka Prawd Z Życia Minecraft.

Typu Serwerów :

Free build

Survival

Skyblock

Survival+Factions

Kwadratowa Masakra

Kwadratowa Dolina

PRAKTYCZNIE na każdym serwerze , wchodzisz, zdobywasz surowce budujesz się , gdy zrobisz to co miałeś szukasz następnego serwera.

Czyż nie ?

Znudziło Ci się robienie w kółko i to samo ? Czyż to nie jest "syzyfowa praca"?

Na pewno spodobałoby się wam REALNE ŻYCIE w Minecraft prawda ?

Połączenie Typu Free Build z Realnym Życiem ?

Przedstawię wam serwer na ,który może Ci się spodobać .!

OFERTA

Serwer Postawiony na Dedyku (BUKKIT)

Ilość Graczy=Ilość Slotów. (zawsze zwiększyć mozna)

2 Osobne Miejsca ( 1- Miasto ,2- Wies )

Różni Gracze

Atrakcje

DOBRA ZABAWA

FABUŁA :

Wchodzisz na serwer . Są 3 budynki , Ratusz, Lidl oraz Zakład pracy.

Jak w normalny życiu musisz coś jeść i pracować.

W Ratuszu Są Wszystkie potrzebne Informacje , Wybierzesz typ gry

Żywot Wieśniaka Lub Żywot Ludzi Z Miasta

Gracze z Wsi Mają o tyle łatwiej gdzie ceny domów lub wybudować są tańsze. Ich Utrzymanie Także.

Jednakże mieszkanie w mieście wymaga pieniędzy.

W Zakładzie Pracy Wybierzesz Prace Odpowiednią Dla Ciebie.

Zdobywając Pieniądze możesz je wydawać w sklepie.

Działek BRAK !

Jest Blok Mieszkalny, Oczywiscie Czynsz Bedzie płacony.

Gdy chcialbys sie wybudowac sam , płacisz od ilosckratekrazyilosckratek+wysokosc=wynik razy 2 :)

Na Wsi , Albo mieszkasz w ruderze gdzie pomieszczenie do 7x7 kratek.

Lub Wybudujesz wlasne gospodarstwo gdzie ilosckratekxilosckratek , WYSOKOSC nieograniczona i nic mnozone razy 2 !

 

ZYJ JAK W PRAWDZIWYM ŚWIECIE

Pamietaj nie pochłaniaj się grze zbyt bardzo!

Wyjdź na dwór także!

 

CZAS STARTU -Nieokreslony

Sprawy Nad Budowaniem Mapy Trwaja jesteśmy w 1/2 Fazie.

Zapraszam do oceniania .!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...