Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Acekard akaio | aktualizacje, skórki [NDS]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

W tym Tucie chciałbym pokazać wam jak zainstalować system akaio na Acekard'a żeby można grac na piratach.

  • Zatem:

1. Musimy posiadać Acekard

2. Wchodzimy na stronę:

http://www.acekard.com/download.php

Lub pobieramy ode mnie:

Download:

 

 

Skan:

 

 

 

3. Pobieramy najnowsza wersje akaio (1.9.0)

4. Wypakowujemy np. na pulpit za pomocą programu WinRar

  • Instalacja akaio

1. Za pomocą adaptera czy co tam posiadacie podpinamy kartę pamięci do komputera

2. Otwieramy kartę pamięci i wszystkie pliki jakie wypakowaliśmy wrzucamy na nią

Pliki które wrzucamy na kartę pamięci:

 

Folder _aio

akmenu4.nds

LoaderChangeloog.txt

readme_AKAIO.txt

readme_before_update.txt

 

Wkładamy kartę pamięci do acekarda następnie do NDS i cieszymy się akaio :) Teraz możemy pobierać i wrzucać sobie gry na konsole :)

  • Zmiana skórki w akaio

Jeśli nie podobają nam się skórki menu w akaio które są wgrane od początku możemy pobrać inne.

 

1. Wchodzimy na stronę:

http://www.acekard.com/skin.php

Wybieramy sobie skórkę jaka nam się podoba i pobieramy za pomocą przycisku "Download"

 

Instalacja skórki

 

1. Wypakowujemy folder za pomocą WinRara i folder przenosimy do folderu

_aio -> ui -> Tutaj wkładamy folder ze skórka

 

I w taki sposób mamy zainstalowana skórkę

 

Oczywisćie skorke musimy zami zmienic w konsoli.

 

1. Odpalamy konsole i wchodzimy w ikonke acekarda

2. Gdy weszlismy do acekarda

Odpalamy menu akaio -> Opcje Systemowe -> Motyw Interfejsu (szukamy nazwę pliku którego wgraliśmy)

  • Zmiana języka w akaio

1. Odpalamy menu akaio -> Opcje Systemowe -> Język interfejsu -> polish

 

To na tyle z mojej strony jeśli masz jakieś pytania do akaio/acekard pisz pod tematem lub PW

 

Mam nadzieje ze tut się przyda liczę na Like

:)

Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do mojego tuta pisz w komentarzu!

Temat będzie aktualizowany jesli będzie coś nowego.

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...