Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Jaką postać kupić? Veigar czy Twisted Fate?


Kyrt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam: 1350 PZ

Zależy mi na: Wielu killach.

Preferuję: Sam nie wiem.

Zbierać na droższą postać? Czy kupić za 1350?

 

 

I drugie pytanie

 

Postacie: Veigar vs. Twisted Fate

Zależy mi na: Fajnej grze.

Dodatkowe informacje: Proszę o podanie + i - postaci.

Opublikowano

moim zdaniem kup TFa. Postac zarowno AP jak i ADc . Dzieki ulti mozesz latwo uciec gdy cie beda gdzies gonic jak zarowno dobic przeciwnika. Duzy zasieg, skill przywracajacy mane.

Opublikowano

TF

  • bardziej przydatny dla teamu
  • niezły harass
  • może być AP jak i AD ale pod ten ostatni build jest dość zjebany
  • ogromne obrażenia z Q
  • genialne ulti
  • w jednym skillu (W) możesz mieć: stuna + dmg, slowa + AoE dmg, przywr. many + dmg. !!! niestety trudno ogarnąć, polecam ci skrypt ,,Pick a Card'' z BoL Studio. Wtedy NIC ogarniać nie trzeba.
  • niestety słaby escape. Tylko ten stun
  • bez teamu nic nie zrobi
  • nie licz na dużo killi. Ta postać robi rozpierdol z teamem. Pod koniec gry będziesz tylko zdobywał same asysty (pod AP, tak najlepiej) ale co z tego jak wygrasz? ;]

 

Pozdrawiam i życzę udanego wyboru.

Opublikowano

TF

  • bardziej przydatny dla teamu
  • niezły harass
  • może być AP jak i AD ale pod ten ostatni build jest dość zjebany
  • ogromne obrażenia z Q
  • genialne ulti
  • w jednym skillu (W) możesz mieć: stuna + dmg, slowa + AoE dmg, przywr. many + dmg. !!! niestety trudno ogarnąć, polecam ci skrypt ,,Pick a Card'' z BoL Studio. Wtedy NIC ogarniać nie trzeba.
  • niestety słaby escape. Tylko ten stun
  • bez teamu nic nie zrobi
  • nie licz na dużo killi. Ta postać robi rozpierdol z teamem. Pod koniec gry będziesz tylko zdobywał same asysty (pod AP, tak najlepiej) ale co z tego jak wygrasz? ;]

Pozdrawiam i życzę udanego wyboru.

Ta postać robi rozpierdol z teamem i apokalipse na midzie.

 

Gram Tfem jako mainem, jest świetnym wyborem.

  • stun
  • slow
  • reg. many
  • 2x aoe
  • łatwa farma
  • dobry harras
  • co 4 hit <3
  • ulti do gankowania linii, widoku

Niestety, trzeba gościa ogarnąć

PitekKC_eune_58_4_logo.png

Opublikowano

tf ssie xD

Veigar jest zdecydowanie prostszy, łatwiej go ogarniesz.

Robiąc się pod manę/reg. many można osiągnąć również masakryczny DMG dobijając miniony z Q - w jednej grze dobiłem ich lekko ponad 180 z tegoż skilla.

Mając archangela nabijasz sb w ten sposob tez mane, czyli rosnie tez z pasywki tego przedmiotu moc um., co widać jak nabijesz te 1000 many ;)

Do tego ten stun, ulti zabierające wrogiemu AP ponad pół HP - bezcenne.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...