Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Fala Banów 13511 kont usuniętych


freezea

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym moje :<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS. Jeśli przy logowaniu wyskakuje ci error 99, nie martw się. To tylko usunięcie konta :)

 

muahaha

Opublikowano

W tym moje :<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS. Jeśli przy logowaniu wyskakuje ci error 99, nie martw się. To tylko usunięcie konta :)

 

muahaha

 

 

Oj tam zmienisz licke na inne konto i bocisz dalej jaki to problem ?? :)

W moich postach Pomagam i liczę na +/LIKE :) Nie oczekuje niczego więcej..............................

ADMINISTRATORZY SĄ SPOKO TYLKO SIĘ ICH NIE DENERWUJE SPAMOWANIEM ........

Daj Like

:) Jeśli Lubisz moje posty1346581101-U331713.gif

Rejstracja na MPC 22.11.2012r

Opublikowano

Łohohoł. To kolejna fala. Ostro się biorą. Ale i w sumie dobrze. Mniej wiary na servach bd.

@ff

Ja nie rozumiem bp. Zrobiłem nowe konto, wgl nie bociłem, wbiłem golca i kilka lf-3 z handlu, a tu ban za boting. Genius...

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

UP morze ?? hahah może sie pisze a co do tematu to ladnie posypali tymi banami

 

Brawo, znalazłeś tylko jeden błąd ortograficzny!

A co co tematu, to moje konto nie tknięte :D

Opublikowano

tsa.... 13tys konto na 20 prawe serów (ponad 50 mln kont)

 

Co za matematyk pomyliłeś się o około 49 mln :)

Hmmm a co do tematu bany były są i będą przeca zawsze były :)

A moim zdaniem pewnie zawyżyli liczbę.

Opublikowano

super, ale forum jest po to by je czytac.

 

 

 

 

MORZE MI JERZCZE ODDACA

 

Najpierw to zainwestuj w słownik.

 

@Topic

 

No ja też perma dostałem :<

Dzięki Bogu że mam PBDO ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...