Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[LifeMC] Pixelowa Kraina Sezon 2 [Kwadratowa Masakra]


VegasMt2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngPixelowa KrainaDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s38.csrv.pl:14346

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Tak

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

%20Takie%20jakie%20sa%20potrzebne%20

1337425578-U363900.png

Ha: GorczanBIO Ha: GoingToDie Admin: SilverPL

1337425590-U363900.png

Serwer jest na dobrym hostingu co sprawia ze nie ma lagów. Jest 20 slotow wiec myślę że nas pomieści.

Administracja jest ogarnieta i zawsze pomoże w danych sytuacjach.

 

Podanie do WL :

Nick:

Wiek:

Premium:

Wiesz co to grief?:

Będziesz griefował? :

Coś o sobie:

 

 

1336669726-U363900.png

Opublikowano

Podanie do WL :

Nick: B00T3Q

Wiek:16

Premium: Nie mam

Wiesz co to grief?: Tak

Będziesz griefował? : Nie

Coś o sobie: Nazywam się Patryk trenuję boks od półtora roku, lubię spędzic czasem trochę czasu przy komputerze grając lub piszac ze znajomymi...

Opublikowano

Podanie do WL : QuentiN1923

Wiek:15

Premium:Nie

Wiesz co to grief?:Tak

Będziesz griefował? :Nie

Coś o sobie:Czekam na dodanie ;>

Opublikowano

Podanie do WL :

Nick:Emilos

Wiek:13

Premium:Nie Ale mam Zamiar kupic

Wiesz co to grief?:Tak

Będziesz griefował? :Nie

Coś o sobie: Mam na imię Emil Jestem uprzejmym graczem Myśle ze dostane sie na server i w dodatku jestem ogarnięty Pozdrawiam

Opublikowano

Nick:PLFerbuson

Wiek:15

Premium:już w grudniu bedzie

Wiesz co to grief?:Tak niszczenie czegoś i zaśmiecanie wieżyczkami dirta cobla itp

Będziesz griefował? :Nie . tępię takich ludzi

Coś o sobie: Mam 15 lat chodzę do 3 gim , Lubie Grac czasami w mc i po skakać sobie na parkourach

Opublikowano

Nick:Rox360

Wiek:13

Premium:Nie

Wiesz co to grief?:Oczywiscie

Będziesz griefował? :NIEEEE!

Coś o sobie: Jestem fajnym czlowiekiem i ogarnietym

Opublikowano

Nick:Belvi,DemonMenPl,TomDom

Wiek: 14 14 13

Premium: Nie Tak Nie

Wiesz co to grief?: Tak Tak TAK

Będziesz griefował? : NIe Nie Nie

Coś o sobie: Jestesmy 3 przyjaciółmi któzy szukają przygód oraz chcą

nagrywać z tego serwera

Opublikowano

Nick:TheBanksPl

Wiek:14

Premium:Tak

Wiesz co to grief?:Tak.Bezmyslne niszczenie czyjejs budowli

Będziesz griefował? :Nie

Coś o sobie:Chiałbym nagrywac z tego let's play mam na kanale 4 widzów.Wminecraft gram prawie 3 lata.

Opublikowano

Nick:Mchard

Wiek:14

Premium:NIE

Wiesz co to grief?:Ta

Będziesz griefował? :Po co ? NIE

Coś o sobie:Będę nagrywał odcinki mam 83 widzów i ciągle rośnie skype:matiantoniuk2011

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...