Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.4][SKY-BLOCK][24/7][128 SLOTÓW][NOWE RECEPTURY][NON-PREMIUM][AUTORSKIE PLUGINY][0 LAG][16 GB RAM][AUTOMATYCZNY ITEMSHOP] >>> iCrafting.pl! <<<


MroZuuu

II Edycja!  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba Wam si? II Edycja serwera?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

icraftinglogo.png

 

Witam, chciałbym was zaprosić na nowo powstały serwer SkyBlock!

 

1.4.6

 

 

Zacznijmy od gry na serwerze, aby zacząć grę należy wejść na serwer, zarejestrować się używając komendy /register hasło . Następnie przeczytać regulamin i inne informacje na spawnie. Aby zacząć gre na własnej wyspie należy napisać /nowa utworzy nam się wtedy własna wyspa, na której możemy grać.

Pieniądze można zarabiać poprzez sprzedawanie przedmiotów zdobytych na naszej wyspie w sklepie.

 

 

Posiadamy automatyczny itemshop, w którym każdy gracz może kupic konto VIP i inne dodatki.

 

AMlHX.png

 

GFgFY.png iCrafting.pl

dPZ8p.png128

u4NPl.png Sky-Block

1ymQy.pngNIE

xwXE4.pngTAK (Na arenie)

CaoRV.pngTakie jak serwera

 

a6Vty.png

 

 

Posiadamy Autorskie pluginy stworzone przez naszych Developerów.

 

 

v3X0x.png

 

Adix94

 

Berserker150

 

MrMagnus95

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jutro o 18:00 odbędzie się Event gdzie można wygrać konto VIP!

 

Oraz robimy losowanie na VIP'a w tym temacie! Aby przystąpić do losowania trzeba w poście napisać swój nick, na którym gracie na serwerze - Nagroda VIP na zawsze!

Opublikowano

Bardzo fajny server Meg spawn miła administracja Polecam.! Biorę udział

 

Server Bardzo Fajny Polecam! Mega

 

Dokey72-Biorę Udział

Opublikowano

2 Edycja jest dobra prawie jak 1

Plus

-Ładny spawn

-Ogarnięta administracja

-Zautomatyzowany sklep na forum

-Miły sklep w grze

... dużo by pisać

Minus

-Nieogarnięty mod(Cocojumbo)

Opublikowano

Serwer nie ogarniety . Administrator serwera Adix to nieogarniety gimbus . Banuje za nic usuwa wszystko jak mu sie cos niespodoba . Ostatnio na servie wystepuja coraz wieksze lagi . Ogolnie mowiac niezajmuje sie serwerem tylko ciagle troluje nie ma z nim kontaktu tylko i wylacznie siedzi na konsoli caly dzien no-life . Zabija ludzi , Zmienia ceny w sklepach tak ze nie da sie na niczym zarobic . Jak tak dalej pojdzie to nikt tam nie bedzie gral i serwer padnie .

Nie Polecam !

PS: Wszystkie ceny i ogółem pomysły są zerżnięte z serwera mc.skyblock.pl a parkour ktory ma sie niebawem odbyc z minekingdom . Ogółem Adix nie ma wlasnych pomysłów wszystko ściąga z innych serwerów . Chłopie ogarnij sie wkońcu wszyscy sie od cb odwrócili . Zrozum wkońcu swoja glupote .

Opublikowano

Uwaga organizujemy

Event Świąteczny

 

Do wygrania:

 

1 Miejsce:

 

- Konto VIP (90 dni).

- 20.000$ na serwerze.

- 10 diamentów.

 

2 Miejsce:

 

- Konto VIP (30 dni).

- 10.000$ na serwerze.

- 5 diamentów.

 

3 Miejsce:

 

- Konto VIP (7dni).

- 5.000$ na serwerze.

- 3 Diamenty.

 

Co należy zrobić, aby wygrać.

Wystarczy, że zrobisz jak najbardziej świąteczną wyspe, na swoim skyblock'u (na serwerze).

Macie czas do 2013-01-02!

Od dnia 2012-12-24 będzie można zgłaszać swoje wyspy przez komende /event (Musisz stać na swojej wyspie, aby się zgłosić)

s4ElBud.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...