Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P] (Pilne) Z klawiaturą , lub combatem


GeroX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was. Niedawno popsuła mi się klawiatura , więc kupiłem se nową. I teraz mam problem z combatem. Nie mogę jednocześnie biegać i skakać (napewno się da , bo na starej klawie zanim się popsuła dało się). Niewiem co mam robić... Kombinowałem już ze wszystkim , ale widzę że nikt chwilowo nie ma takiego problemu jak ja :/- Bardzo proszę o pomoc... jest mi to potrzebne na Quarantine Regen. :( PS:Dodam że mogę jednocześnie biegać i skręcać.

Opublikowano

Może to mało ważne,ale klawiatura z przewodem czy na baterie?

Myślę że musisz coś mieć ustawione może jakiś skrót tymi klawiszami?

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

Może to mało ważne,ale klawiatura z przewodem czy na baterie?

Myślę że musisz coś mieć ustawione może jakiś skrót tymi klawiszami?

Klawiaturę mam z przewodem na USB. Niewiem czy wina leży po stronie skrótu... ale na początku też tak myślałem.
Opublikowano

ja miałem ten sam dokładny problem zmień hotkeye na inny wejdź do gry wyjdź i zmień na normalny

Wiem że hotkey to skrót. Ale gdzie to zmienić?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...